W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Września - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.


ul. Daszyńskiego 7
62 - 300 Września

Godziny otwarcia:
Pn.09:0018:00
Wt.09:0018:00
Śr.09:0018:00
Czw.09:0018:00
Pt.09:0018:00
Sb.10:0014:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 61 64 04 581

Biuro podróży Coral Travel jest jedynym salonem firmowym we Wrześni i okolicy. Biuro jest położone w bardzo charakterystycznym miejscu znanym wszystkim mieszkańcom.
Podróże to nasza największa pasja, a zdobytą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Staramy się pokazywać klientom miejsca, które znamy i nas zafascynowały. Nasz młody zespół gwarantuje udane wakacje. Zapraszamy serdecznie.

Udogodnienia:

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Magdalena
Specjalista ds. Turystyki
"Malownicze greckie miasteczka, gorące piaski pustyni w Tunezji, fascynujące rafy koralowe w Egipcie, rajskie plaże Dominikany, wyjątkowe antyczne zabytki w Turcji, czy piękne, otoczone klifami zatoki Majorki – to miejsca, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Jestem jednak przekonana, że to dopiero przedsmak kolejnych ekscytujących wypraw. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważny jest wybór odpowiedniej oferty, dlatego też wszystkim, zarówno tym z Państwa, którzy od lat kochają podróże, jak i tym, którzy decydują się na pierwszy wyjazd, chętnie pomogę w wyborze wymarzonych wakacji. Wierzę, że moje wykształcenie, zaangażowanie i doświadczenie sprawią, że wakacje będą dla Państwa niezapomnianym przeżyciem. Marzenia, również te podróżnicze, są częścią naszego życia, a ja dołożę wszelkich starań, aby pomóc Państwu w ich realizacji".
Anna
Specjalista ds. Turystyki
Moją największą pasją są podróże. Zainteresowanie turystyką towarzyszyło mi od najmłodszych lat zarówno w życiu codziennym, jak i szkolnym. Kierunkiem, który wybrałam w edukacji była „obsługa turystyczna”. Następnie zaczęłam pracę w Coral Travel na stanowisku specjalisty do spraw turystyki. Wybrałam tę pracę, by zarażać innych miłością do podróżowania i poznawania nowych zakątków świata. Podróże osobiste i służbowe pomagają mi zdobywać doświadczenie i wiedzę na temat najpiękniejszych kierunków i najlepszych hoteli po to, by dzielić się nimi z Państwem.
Sara
Specjalista ds. Turystyki
Turystyka i podróże od zawsze były moim zainteresowaniem, dlatego po gimnazjum zdecydowałam się na naukę w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. R. Abrahama na kierunku technik obsługi turystycznej. Brałam udział w Olimpiadzie Wiedzy o Turystyce, w której doszłam do ostatniego etapu, którym był etap Ogólnopolski. Po szkole średniej dalej chciałam kontynuować moją pasję również w kierunku zawodowym, dlatego ukończyłam staż w Biurze Podróży Coral Travel. Po stażu zaczęłam pracę w biurze na stanowisku specjalista ds. turystyki. Z turystyką mam do czynienia już od wielu lat, dlatego też regularnie podróżuje po świecie. Podróże pomagają mi zdobywać doświadczenie i wiedzę, aby następnie móc podzielić się nią z klientami.

Proponowane oferty

MELIA GRAND HERMITAGE

Bułgaria / Varna
4108 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

MELIA GRAND HERMITAGE

Bułgaria / Varna
4108 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

IMPERIAL PALACE (ex.VICTORIA PALACE HOTEL)

Bułgaria / Burgas
2826 zł
All Inclusive
Zobacz więcej