w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
* - pole wymagane

Szczecin - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel Wezyr Holidays w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Galaxy Szczecin
al. Wyzwolenia 18-20
70-554 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.10:0020:00
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 91 835 63 77

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do pierwszego w Szczecinie salonu firmowego CORAL TRAVEL mieszczącego się w CHR Galaxy.
Nasz zespół to 3 osoby pełne zaangażowania w to co robią. Jesteśmy pasjonatami podróży i z przyjemnością zabieramy naszych klientów w różne miejsca świata.
Turystyczny świat jest nam dobrze znany z wielu stron, dzięki pracy pilota wycieczek, rezydenta czy pracownika biura podróży. Jednak najważniejsze jest to, że i my jesteśmy podróżnikami, czasem chcącymi zwiedzić cały świat na jednej wycieczce, a nieraz takimi, którzy chcieliby tylko All Inclusive.
Niezależnie czy w czasie wyjazdu lubisz odpoczywać i sączyć drinki z palemką czy chciałbyś odwiedzić atrakcyjne miejsca, poczuć smaki i zapachy lokalnej kuchni, zwiedzić charakterystyczne zabytki i zobaczyć bajeczne krajobrazy - potrafimy dopasować ofertę względem oczekiwań i zaproponować wakacje skrojone pod indywidualne potrzeby.
Nasze biuro podróży znajduje się na drugim piętrze, naprzeciwko salonu PLUS oraz obok salonu ORANGE.
Do zobaczenia!!!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Darmowe WiFi

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Adam
Supervisor Biura Sprzedaży
Uczucie radości wywołanej zbliżającym się wyjazdem jest niezapomniane. Moment wyruszenia w nieznane, kiedy realizujemy marzenia i już wiemy, że za chwilę będziemy wypoczywać w nowym otoczeniu daje tak potężny zastrzyk energii, że można się niemal uzależnić. Ja mam to szczęście, że już od kilkunastu lat mogę być częścią tej pięknej przygody i spełniać marzenia o podróżach. Marzenia zarówno swoje jak i Państwa. Liczne kraje i odwiedzone miejsca pozwalają zdobyć wiedzę, którą z przyjemnością dzielę się w czasie odwiedzin w naszym biurze. Relacje i uśmiech zadowolenia, które ofiarowują mi Państwo po powrocie, sprawia, że praca w biurze podróży w pełni zasługuje na słowa – praca marzeń!!!
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Z turystyką związana jestem od technikum. Już wtedy postanowiłam działać w branży turystycznej. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca. Do moich najważniejszych wojaży zaliczam pobyt w Kanadzie, objazd Bałkanów busem, pracę w Anglii, granie koncertów na Lazurowym Wybrzeżu. Uzyskałam licencję pilota wycieczek, byłam animatorem dla dzieci. Później pracowałam jako rezydent w Bułgarii dla Coral Travel. Teraz chętnie podpowiem przy wyborze hoteli na tym, jak i na innych kierunkach turystycznych. Cenie sobie opinię turystów, a każdą wycieczkę traktuję z szacunkiem byście i Wy Państwo mogli stworzyć swoją listę najważniejszych podróży z Coral Travel.
Karolina
Specjalista ds. Turystyki
Do swojego pierwszego zagranicznego wyjazdu zostałam zmuszona przez swoich rodziców. Szybko po powrocie, rodzice ponieśli konsekwencje swojej decyzji - musieli wysłuchiwać regularnego dopraszania się o kolejne wojaże. Uważam, że ten kto chociaż raz odbędzie fantastyczną podróż, nie będzie mógł przestać myśleć o kolejnych. W czasie gdy nie pomagam w wyborze Państwa wakacji, prawdopodobnie planuję swoje własne, w międzyczasie gotując, czytając książki i jeżdżąc na rowerze.

Proponowane oferty