W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane

Szczecin - salon firmowy

Znajdź punkt sprzedaży Coral Travel w swoim mieście i wybierz się na wakacje marzeń. Sprawdź jak dojechać lub odkryj pełna ofertę na naszej stronie.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

CH Galaxy Szczecin
al. Wyzwolenia 18-20
70-554 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn.09:0021:00
Wt.09:0021:00
Śr.09:0021:00
Czw.09:0021:00
Pt.09:0021:00
Sb.09:0021:00
Ndz.*10:0020:00
* dotyczy niedziel handlowych
Zapytaj konsultanta w oddziale
+48 91 835 63 77

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do pierwszego w Szczecinie salonu firmowego CORAL TRAVEL mieszczącego się w CH Galaxy.
Nasz zespół to trzy osoby pełne zaangażowania w to, co robią. Jesteśmy pasjonatami podróży i z przyjemnością zabieramy naszych klientów w różne miejsca świata.
Turystyczny świat jest nam dobrze znany z wielu stron, dzięki pracy pilota wycieczek, rezydenta czy pracownika biura podróży. Jednak najważniejsze jest to, że i my jesteśmy podróżnikami, czasem chcącymi zwiedzić cały świat na jednej wycieczce, a nieraz takimi, którzy chcieliby tylko All Inclusive.
Niezależnie czy w czasie wyjazdu lubisz odpoczywać i sączyć drinki z palemką, czy chciałbyś odwiedzić atrakcyjne miejsca, poczuć smaki i zapachy lokalnej kuchni, zwiedzić charakterystyczne zabytki i zobaczyć bajeczne krajobrazy - potrafimy dopasować ofertę względem oczekiwań i zaproponować wakacje skrojone pod indywidualne potrzeby.
Nasze biuro podróży znajduje się na drugim piętrze, naprzeciwko salonu PLUS oraz obok salonu ORANGE.
Do zobaczenia!!!

Udogodnienia:

Bankomat w bliskiej odległości
Dostęp dla niepełnosprawnych
Toaleta + (Toaleta dla niepełnosprawnych)
Darmowe WiFi
Parking + (Parking dla niepełnosprawnych)

W naszej ofercie

W sprzedaży wycieczki z całego świata
Bilety lotnicze
Hotel
Ubezpieczenia

Akceptowane środki płatności:

Płatność kartą Karta kredytowa lub płatnicza
Płatność gotówką Płatność gotówką
Kupon SODEXO Voucher SODEXO
Płatność bonem Bony Coral Travel Poland


Nasz zespół:
Aleksandra
Specjalista ds. Turystyki
Z turystyką związana jestem od technikum. Już wtedy postanowiłam działać w branży turystycznej. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca. Do moich najważniejszych wojaży zaliczam pobyt w Kanadzie i USA, objazd Bałkanów busem, pracę w Anglii, koncertowanie na Lazurowym Wybrzeżu. Uzyskałam licencję pilota wycieczek, byłam animatorem dla dzieci. Później pracowałam jako rezydent w Bułgarii dla Coral Travel. Teraz chętnie podpowiem przy wyborze hoteli na tym, jak i na innych kierunkach turystycznych. Cenie sobie opinię turystów, a każdą wycieczkę traktuję z szacunkiem, by i Państwo mogli stworzyć swoją listę najważniejszych podróży z Coral Travel.
Sonia
Specjalista ds. Turystyki
Z turystyką związana jestem już od kilku lat. W liceum chodziłam do klasy geograficzno-turystycznej, obecnie studiuję Turystykę i Rekreację. W 2017 roku ukończyłam kurs na pilota i rezydenta turystycznego, uzyskałam międzynarodowe uprawnienia do wykonywania obu zawodów. Przez 7 miesięcy pracowałam w Londynie, byłam także rezydentką w Bułgarii na Słonecznym Brzegu. Mam za sobą podróże do tak pięknych miejsc jak Monako, Walia, Grecja czy Węgry. W biurze podróży stacjonarnie pracuję łącznie od trzech lat. Podróże to moja pasja, uważam, że jest to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a która czyni nas bogatymi ludźmi. Jestem zafascynowana Hiszpanią, a szczególnie Balearami oraz austriackim Tyrolem ze względu na moją drugą miłość, czyli góry. Uwielbiam dzielić się z innymi swoją pasją, dlatego zapraszam do naszego biura. Chętnie sprzedam marzenia i podzielę się swoją wiedzą.
Patrycja
Specjalista ds. Turystyki
Kocham podróżować po świecie, miałam okazję zwiedzieć Turcję, Włochy oraz Skandynawię i od razu zakochałam się w ich kulturze, oraz kuchni. A w planach mam jeszcze wiele miejsc, które pragnę zobaczyć. Poza tym w wolnych chwilach uwielbiam gotować oraz czytać kryminały skandynawskie. Przez życie towarzysz mi moja ukochana muzyka rockowa.

Proponowane oferty

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Turcja / Side
2677 zł
All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Turcja / Side
3393 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

SEVEN SEAS HOTEL LIFE

Turcja / Kemer
3707 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej

XANADU RESORT

Turcja / Belek
4900 zł
Ultra All Inclusive
Zobacz więcej