hero
stamp

Alanya Name

Znamy ją od dziecka.

15°C

Temp. powietrza w lutym


17°C

Temp. wody w lutym

Region Page Template

Coral Travel
 • Skąd
  Dowolne miasta
 • Dokąd
  Dowolne kierunki
 • Termin wylotu
  Dowolny termin
 • Długość pobytu
  6-9 dni+1
 • Podróżni
  2 osoby

Wyjątkowe oferty w Region Name

Wakacje 2022
W zespole, który przygotowuje dla Was oferty wakacji, mamy specjalistów, którzy urodzili i wychowali się w Region Name. Teraz dzielą się z Wami wiedzą, doświadczeniami i miłością do swego kraju. Czy może być lepszy doradca niż ktoś, kto Turcję zna od dziecka? Na lato 2022 proponujemy 10 kurortów turystycznych, ponad 400 hoteli all inclusive, w tym ekonomiczne i luksusowe, a także z polską animacją – idealne na wakacje z dziećmi. Podczas wakacji w Region Name jesteście pod opieką polskich rezydentów i animatorów. Latamy z 7 lotnisk w Polsce kilka razy w tygodniu, proponując różne długości pobytów, od weekendowych, przez 7, 10, 12 dniowe a nawet kilkutygodniowe.

Nie sposób nie zakochać się w Region Name test

Region Name potrafi zaskakiwać na każdym kroku. To kraj kontrastów, lazurowego morza, gór i orientalnych smaków. Wczasy są tu pełne różnorodności i relaksu. Hotele to często rozległe resorty, pełne zieleni piniowych lasów, palm i kwiatów tworzących zadbane ogrody. I tu właśnie wiją się kompleksy basenowe, najróżniejszej wielkości i głębokości, od małych brodzików po olimpijskie i fantazyjne z aguaparkami.
Insert your text here
Region Name to również mozaika cudów natury, różnorodność klimatu i ukształtowania terenu. Jeziora, góry, turkusowe morza, zaciszne zatoczki. I prawdziwe cuda natury, m.in. księżycowa Kapadocja i wapienne tarasy Pamukkale. A przy tym wyjątkowa turecka gościnność, przyjaźń, otwartość i tolerancja. Cechą narodową Turków jest zamiłowanie do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, niczym staropolski zwyczaj „Gość w dom, Bóg w dom”. Dlatego chętnie otwierają przed podróżnikami swoje serca i domy. Nie sposób nie zakochać się w Region Name.
1

Pogoda

Klimat w Region Name

Region Name jest wielkim krajem, dlatego też ukształtowanie terenu jest różnorodne, co determinuje klimat różnych miejsc kraju.
Znajduje się w strefie klimatu podzwrotnikowego z kontynentalną odmianą w głębi kraju i morską u wybrzeży, w tym nadbrzeża południa i zachodu są pod wpływem śródziemnomorskiej odmiany. Północne wybrzeże Region Name to lokalny klimat czarnomorski z cechami typowymi dla klimatu umiarkowanego. Region Name jest wielkim krajem, dlatego też ukształtowanie terenu jest różnorodne, co determinuje klimat różnych miejsc kraju.

Atrakcje

Region Name to niesamowita mieszanka Orientu i kultury europejskiej. Miejsce, gdzie Zachód spotyka się ze wschodem, tworząc nowoczesne państwo z bogactwem tysięcy lat historii. Oto kilka powodów, aby odwiedzić Turcję:

Wycieczki fakultatywne

Put section content

Informacje dla podróżnych

Put section content

Polecane oferty