w górę w górę

Odkryj najpiękniejsze zakątki świata

Wakacje w krajach egzotycznych to marzenie wielu z Nas. Rajskie plaże, miękki piasek pod stopami, tropikalna roślinność i ten bajkowy, bezkresny lazur nieba i oceanu. Woda mieni się tutaj najpiękniejszymi kolorami turkusu, hotele kuszą luksusem, a podwodny świat czaruje feerią barw. To urlop inny niż wszystkie! Relaks na hamaku pośród kołyszących palm, kokosowy drink w ręku i kojący szum fal. Skosztuj Egzotyki już dziś. Takich wakacji się nie zapomina!

MEKSYK

Wyjątkowo barwny kraj pełen kontrastów i kolorytu. Rajskie plaże, krystaliczna woda, egzotyczny klimat, ale i fascynujące pamiątki po starożytnych Majach, niezwykłe piramidy, kolonialna architektura i wielkie metropolie tętniąca życiem. Wypoczynek All Inclusive w nadmorskich, meksykańskich kurortach to prawdziwa gratka dla fanów dalekich podróży.

MALEDIWY

Wymarzony kierunek podróży dla ceniących spokój, luksus i rajskie krajobrazy. Charakterystyczne wille na szmaragdowej wodzie w sercu Oceanu Indyjskiego od lat znajdują amatorów. Kameralny urlop na prywatnej wyspie w eleganckim hotelu z własnym basenem zapewni maksimum komfortu i swobody. Malediwy to istny bajkowy świat koralowych raf. Zachwyć się nim!

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Luksus, nowoczesność i egzotyka najlepiej oddają klimat tego miejsca. Budowle Dubaju to prawdziwe cuda architektury błyszczące złotem i marmurem oszałamiają śmiałą formą, rozmachem i bogactwem. Natura hojnie obdarzyła Emiraty, przepiękna plaża oraz błękitny ocean zachwyca plażowiczów i miłośników sportów wodnych. Daj się oczarować Bliskim Wschodem!

KUBA

Fascynująca wyspa pełna słońca i energii, kusi tropikalnym klimatem, palmami i nietuzinkową architekturą. Gorące rytmy, muzyka, salsa, cygaro, rum i stare samochody, to tylko przedsmak niecodziennej, kubańskiej przygody. Pełni życiowej pasji mieszkańcy zarażają uśmiechem i optymizmem. Odkryj kawałek raju na ziemi i poczuj nadzwyczajną radość życia!

DOMINIKANA

Niebiańskie plaże, palmy i drinki w kokosie. Dominikana zachwyca aksamitnym piaskiem i szmaragdem wody mieniącej się w blasku amerykańskiego słońca. Zafunduj sobie relaks w egzotycznym raju pośród cytrusowych sadów i plantacji kawy w towarzystwie flamingów, papug i pelikanów. Wyśnione wakacje są teraz na wyciągnięcie ręki. Ahoj Karaibska Przygodo!
Latamy codziennie renomowanymi liniami lotniczymi np:

Polecane hotele

CINNAMON DHONVELI MALDIVES (EX.CHAAYA ISLAND DHONVELI) Malediwy North Male Atoll
Malediwy North Male Atoll
CINNAMON DHONVELI MALDIVES (EX.CHAAYA ISLAND DHONVELI) 3*
BRAK OFERT
,
CINNAMON DHONVELI MALDIVES (EX.CHAAYA ISLAND DHONVELI) Malediwy North Male Atoll
Malediwy North Male Atoll
CINNAMON DHONVELI MALDIVES (EX.CHAAYA ISLAND DHONVELI) 3*
BRAK OFERT
,