W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Jeśli chcesz wycofać zgodę, wyślij wiadomość na adres: rodo@coraltravel.pl.
Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 17 B. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.
* - pole wymagane
Zasady korzystania z usługi ,,Extra gwarancja niezmienności ceny''
  • Jeśli Twój wyjazd odbędzie się za więcej niż 45 dni i chcesz mieć pewność, że cena zakupionej imprezy turystycznej nie ulegnie podwyższeniu, dokup gwarancję niezmienności ceny w ciągu siedmiu dni od założenia rezerwacji.
  • Zagwarantuj sobie stałą cenę wycieczki i spokojnie czekaj na wakacje. Nie musisz martwić się wzrostem kursu walut, kosztów transportu czy opłat lotniskowych.
  • Klienci, którzy zarezerwują wycieczkę z oferty LATO'23 od dnia 05.04.2023 mogą zakupić usługę w cenie 60 zł za osobę..
  • Wszyscy podróżni, którzy zakupią zimowy urlop do Dominikany, Tajlandii, Wietnamu, Emiratów Arabskich lub Turcji i Egiptu w terminie do 03.07.2023 otrzymają usługę GRATIS.
  • Opłata za usługę Extra gwarancja niezmienności ceny' jest bezzwrotna, płatna w dniu dokonywania rezerwacji.
  • Zakup usługi możliwy jest wyłącznie dla wszystkich osób z Imprezy Turystycznej.

Polecane hotele

LONG BEACH CLUB NATURE Turcja Didim
Turcja Didim
LONG BEACH CLUB NATURE 5*
BRAK OFERT
,
OTIUM FAMILY ECO CLUB Turcja Side
Turcja Side
OTIUM FAMILY ECO CLUB 5*
BRAK OFERT
,