w górę w górę

W czym możemy pomóc? ZOSTAW SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.

* - pole wymagane
Zasady korzystania z usługi ,,Gwarancja niezmienności ceny''
  • Jeśli chcesz mieć pewność, że cena zakupionej imprezy turystycznej nie ulegnie podwyższeniu, dokup gwarancję niezmienności ceny.
  • Cena usługi „Gwarancja niezmienności ceny" to 22 zł od osoby.
  • Gwarancja niezmienności ceny nie dotyczy sytuacji, w której podwyższenie ceny jest bezpośrednim skutkiem zmiany wysokości podatków lub opłat od usług turystycznych objętych umową o udział w Imprezie Turystycznej, nałożonych przez podmioty, które nie biorą bezpośredniego udziału w realizacji Imprezy Turystycznej, w tym podatków turystycznych, opłat lotniskowych lub opłaty za wejście na pokład i zejście na ląd w portach oraz na lotniskach.