Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

ANIMATOR

Miejsce pracy: Turcja, Grecja, Hiszpania, Bułgaria, Egipt

Opis stanowiska:

POSZUKUJEMY dynamicznych, uśmiechniętych i dobrze zorganizowanych osób, gotowych to podjęcia pracy za granicą w sezonie letnim 2019. Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za prowadzenie animacji hotelowych dla polskich dzieci w wieku 4-12 lat. Mile widziane doświadczenie w pracy dziećmi.

Wymagania:

• Uśmiech – warunek konieczny :)

• Dyspozycyjność (min. od połowy czerwca do połowy września)

• Płynna znajomość języka polskiego

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Odpowiedzialność

• Zamiłowanie do pracy z dziećmi

• Dobra kondycja fizyczna, entuzjazm, kreatywność

• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Zatrudnienie w okresie: kwiecień/czerwiec – wrzesień w najlepszych hotelach

i kurortach wakacyjnych,

• Bezpłatne szkolenie w Polsce przed wyjazdem

• Przelot tam i z powrotem

• Zakwaterowanie

• Wyżywienie w hotelu

• Ubezpieczenie

• Narzędzia pracy