Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana czy Tajlandia.

ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: WARSZAWA

Czas pracy: Full-Time Job

Opis stanowiska:

Dużo się dzieje, mocno się rozrastamy. Do centrali w Warszawie szukamy Asystenta Działu Sprzedaży. Otwieramy dużo nowych salonów. Możesz być częścią naszego rozwoju.

Codzienne obowiązki:

- Opracowywanie i przetwarzanie raportów, zestawień, tabel, analiz i prezentacji,

- Koordynacja i kontrola stanu materiałów reklamowych w biurach sprzedaży,

- Nadzór nad aktualnością informacji dotyczących punktów sprzedaży.

- Pomoc w działaniach marketingowych: współtworzenie materiałów promocyjnych i sprzedażowych, koordynacja eventów, działania organizacyjne,

- Przygotowywanie dokumentów: umowy z kontrahentami, umowy dotyczące reklam w galeriach handlowych.

Wymagania:

- Pierwsze doświadczenia w sprzedaży,

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (używamy go codziennie w pracy),

- Praktyczna znajomość Excela i Power Pointa

- Energia, umiejętności organizacyjne i chęci do nauki,

- Zainteresowanie turystyką i podróżami.

Oferujemy:

- Umowę o pracęi elastyczne godziny pracy,

- Benefity (karta lunchowa, opieka Luxmed, Multikafeteria, zniżki na wakacje dla Ciebie i Twoich bliskich),

- Świetny zespół i dużo wsparcia [to nie pusta formułka z ogłoszenia. :)].