Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

ASYSTENT PRAWNY

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- bieżące wsparcie administracyjne zespołu,
- organizacja i koordynacja obiegu dokumentów – uzyskiwanie potrzebnych danych i dokumentów z innych działów Spółki,
- opracowywanie, weryfikacja oraz formatowanie dokumentów,
- legal research,
- bieżący kontakt z urzędami m.in. sądy, komornicy, policja.

Wymagania:

- zainteresowania procedurą cywilną,
- dobrej znajomości jezyka angielskiego (min. B2),
- znajomości MS Office,
- mile widziany status studenta.

Oferujemy:

- umowę o pracę / zlecenie (przez pierwsze 3 miesiące 20h/tydzień)
- benefity (m.in. karta lunchowa, system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, zniżki na wakacje)
- międzynarodowe środowisko pracy,
- możliwość finansowania szkoleń, kursów oraz studiów roz-wijających umiejętności i kompetencje przydatne w pracy w zespole prawników.

Dodatkowe uwagi:

Kilka słów o nas:
Jesteśmy działem prawnym cieszącym się autonomią i nastawionym przede wszystkim na rozwiązywanie problemów i praktyczne wykorzystanie prawa dla dobrostanu naszej Spółki. W związku z tym dużo dyskutujemy, wymyślamy i doradzamy. Wolimy spotykać się i rozmawiać, niż pisać długie maile.
Nasz nowy kolega/koleżanka, powinien być przygotowany na to, że będzie od niego wymagane myślenie, umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz jasnego formułowania myśli i ocen oraz ich obrony :). Wszystko oczywiście dopasowane do poziomu wiedzy i dojrzałości prezentowanej przez osobę kończącą studia.