Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży.

Animator Hotelowy

Miejsce pracy: Turcja, Grecja, Bułgaria, Egipt, Hiszpania, Tunezja

Opis stanowiska:

POSZUKUJEMY przebojowych, uśmiechniętych, dobrze zorganizowanych, potrafiących zarażać uśmiechem osób, gotowych do podjęcia pracy w naszych hotelach w Turcji, Grecji, Bułgarii, Egipcie i Hiszpanii w sezonie letnim 2021. Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za prowadzenie animacji hotelowych dla polskich dzieci w wieku 4-12 lat.

Wymagania:

Od Animatora Hotelowego oczekujemy:

- Uśmiechu – warunek konieczny !

- Dyspozycyjności (od połowy kwietnia / początku maja do końca września albo od połowy czerwca do połowy września)

- Płynnej znajomości języka polskiego

- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

- Odpowiedzialności

- Entuzjazmu do pracy z dziećmi

- Dobrej kondycji fizycznej, kreatywności i otwartości

- Umiejętności pracy w zespole

Brzmi interesująco? Chcesz dołączyć do Coralovej Drużyny i spędzić lato w przyjemnej pracy ? Zaaplikuj!

Oferujemy:

Co otrzymasz w zamian:

- Zatrudnienie w najlepszych hotelach i kurortach wakacyjnych

- Szkolenie przed wylotem przygotowujące Cię do pracy

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Przelot tam i z powrotem

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie w hotelu

- Ubezpieczenie prywatne

- Narzędzia pracy

- Szansę na ponowne zatrudnienie w kolejnym sezonie