Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Asystent Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu poszukujemy wsparcia dla Kierownika Biur Sprzedaży.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Opracowywanie i przetwarzanie raportów, zestawień, tabel, analiz i prezentacji,

• Koordynacja i kontrola stanu materiałów reklamowych w biurach sprzedaży,

• Nadzór nad aktualnymi informacjami o biurach sprzedaży,

• Pomoc w działaniach marketingowych: współtworzenie materiałów promocyjnych

i sprzedażowych, koordynacja eventów, działania organizacyjne,

• Przygotowywanie dokumentów: umowy

z kontrahentami, umowy dotyczące reklam

w galeriach handlowych,

• Współpraca z Działem marketingu w celu przygotowania grafik reklamowych.

Wymagania:

• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

• Praktycznej znajomość programów Ms Word

i Ms Excel,

• Gotowości do wyjazdów służbowych w Polsce

i za granicą,

• Umiejętności organizacyjnych i chęci do nauki,

• Zainteresowania turystyką i podróżami,

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe:

turystyka, zarządzanie, administracja, logistyka.

Oferujemy:

• Pracę w doświadczonym, zgranym zespole,

• Umowę o pracę,

• Pakiet benefitów (karta lunchowa, system kafeteryjny, karta multi-sport, prywatna opieka medyczna, zniżki na wakacje).