Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych takich jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Asystent ds. Marketingu Produktu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy młodej, kreatywnej, pozytywnie nastawionej osoby lubiącej pracę w zespole. Nie musisz mieć doświadczenia, ale chęci do pracy, nauki i rozwoju. Wszystkiego Cię nauczymy tylko musisz chcieć.

Zadania:

Tworzenie materiałów informacyjnych w tym opisy hoteli i kierunków wakacyjnych (na bazie materiałów od kontrahentów),

Wprowadzanie informacji o produktach zgodnie z wyznaczonym schematem: w wersji offline (papierowe katalogi) i online (korporacyjny CMS do przyuczenia),

Dobór, korekta i kadrowanie zdjęć hotelowych oraz kierunkowych,

Bieżąca aktualizacja contentu produktowego we współpracy z innymi działami (produktu, reklamacji oraz hotelarze),

Pozyskiwanie contentu od stałych partnerów za granicą oraz poszukiwanie innych, dodatkowych, źródeł treści hotelowych,

Wsparcie przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz ich bieżącej promocji,

Współuczestnictwo w aktywnościach marketingowych.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie;

Lekkość pióra, ,,dobre oko’’ i wysokie poczucie estetyki; precyzja i dbałość o szczegóły;

Dobra znajomość j. angielskiego (codzienna komunikacja);

Znajomość narzędzia do edycji i korekty zdjęć (Photoshop będzie dodatkowym atutem)

Zdolność pracy pod presją czasu i dyspozycyjność,

Znajomość produktu turystycznego lub własne doświadczenia podróżnicze będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Pracę w ekscytującej branży w firmie, która stawia na ciągły rozwój (chętnie opowiemy o tym na spotkaniu),

Umowę zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę,

Możliwość skorzystania z opieki medycznej (Luxmed),

Specjalne benefity firmowe na korzystanie z pracowniczych pakietów wakacyjnych.