Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

DORADCA AGENTA / KLIENTA

Miejsce pracy: WARSZAWA

Opis stanowiska:

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć m.in.:

 Kompleksowa obsługa Biur Podróży/Agentów (zapytania telefoniczne i mailowe w sprawie ofert i usług Coral Travel Poland),

 Posprzedażowa obsługa Klientów dotycząca dokonanych rezerwacji, m.in. wprowadzanie zmian w rezerwacji tj. rezerwacja usług dodatkowych (np. parkingów),

 Wystawianie ubezpieczeń turystycznych,

 Informacja wychodząca w zakresie zmian godzin lotów i zmian w rezerwacji.

Wymagania:

Mile widziane:

 Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

 Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientem wewnętrznym (Biurami Podróży /Agentami) oraz z Klientem zewnętrznym

(Klientami bezpośrednimi),

 Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

 Dyspozycyjność do pracy zmianowej (także weekendy),

 Wiedza o geografii świata i popularnych kierunkach wakacyjnych,

 Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,

 Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Z Naszej strony możesz liczyć na:

 Umowę o pracę,

 Elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym,

 Szkolenia, w tym zagraniczne study toury,

 Pakiet benefitów: opieka medyczna Luxmed, karta lunchowa, System Multikafeterii, pobyt w naszych hotelach na preferencyjnych warunkach

(dla Ciebie i Twoich bliskich).