Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Doradca Agenta

Miejsce pracy: Centrala Warszawa

Czas pracy: pełen etat

Opis stanowiska:

- zapewnienie dobrej komunikacji z agencjami sprzedaży (połączenia przychodzace),

- świadczenie wsparcia technicznego dla agencji sprzedaży oraz pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów operacyjnych,

- prezentacja oferty i usług Coral Travel Poland agencjom sprzedaży.

Wymagania:

- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

- komunikatywność,

- dyspozycyjnosć do pracy zmianowej (także w weekendy),

- gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,

- znajomość popularnych kierunków wakacyjnych: Turcja, Grecja, Hiszpania, Egipt, Bułgaria.

- komunikatywną znajomość języka angielskiego,

- umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w systemie zmianowym,

- szkolenia – study toury,

- benefity (opieka medyczna LuxMed, dobrowolne ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, system Multikafeteria, pobyt w naszych hotelach na preferencyjnych warunkach).

Dodatkowe uwagi:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.