Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Doradca Klienta - obsługa posprzedażowa

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Twoje codzienne obowiązki obejmą:

- Kompleksową obsługą posprzedażową klienta (połączenia przychodzące),

- Współpracą z działami sprzedaży, produktu oraz rezerwacji,

- Wsparciem całego działu w codziennych obowiązkach.

Wymagania:

- Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

- Dyspozycyjność do pracy zmianowej i w weekendy, a także gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych,

- Chęci do rozwiązywania problemów i pracy w zespole,

- Swoboda wypowiedzi,

- Zainteresowanie turystyką i znajomość popularnych kierunków wakacyjnych,

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,

- Szkolenia – study toury,

- Benefity (karta lunchowa, zniżki branżowe i inne),

- Pracę u najprężniej rozwijającego się touroperatora w kraju (w 2018 roku otworzyliśmy ponad 12 salonów własnych).