Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych takich jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Grafik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Codzienne obowiązki:

Kreowanie koncepcji bieżących promocji i współtworzenia strategii komunikacji marketingowej

Rozwijanie istniejących koncepcji graficznych,

Projektowanie rozwiązań digitalowych (banery, mailingi, landing page),

Projektowanie krótkich form filmowych i animacji, w tym filmy hotelowe, plansze reklamowe i sponsorskie

Edycja fotografii - obróbka wizualna i techniczna;

Tworzenie materiałów BTL ( foldery, katalogi, POS) z przygotowaniem do druku (DTP).

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

Biegła obsługa oprogramowania Adobe CS6,

Umiejętność pracy w środowisku MAC i PC;

Wiedza i umiejętność tworzenia grafiki dostosowanej do html i css;

Praktyczne doświadczenie w przygotowaniu grafiki na potrzeby internetu oraz materiałów do druku (DTP);

Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

Solidność, terminowość, dokładność.

Oferujemy:

Umowę o pracę,

Pakiet benefitów (karta lunchowa, opieka medyczna, zniżki branżowe i inne),

Pracę w ekscytującej branży w firmie, która stawia na ciągły rozwój (chętnie opowiemy o tym na spotkaniu)