Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

KIEROWNIK BIUR SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

 Zarządzanie firmowymi salonami sprzedaży w podległym regionie,

 Odpowiedzialność za wdrożenie i egzekwowanie przyjętych standardów jakości obsługi klienta,

 Zapewnienie efektywnej komunikacji pomiędzy centralą firmy a siecią salonów sprzedaży,

 Monitorowanie realizacji planów sprzedażowych,

 Prowadzenie szkoleń dla zespołów sprzedażowych,

 Zapewnienie pracownikom odpowiedniej wiedzy i narzędzi,

 Analiza rynku i konkurencji oraz rozwój sieci sprzedaży.

Wymagania:

 Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – minimum 2 lata,

 Praktyczna wiedza z zakresu marketingu, sprzedaży i komunikacji wewnętrznej,

 Wysokie zdolności organizacyjne, negocjacyjne i analityczne,

 Mobilność i dyspozycyjność do częstego podróżowania,

 Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

 Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,

 Idealny kandydat dobrze zna rynek zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Oferujemy:

 Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznej branży turystycznej,

 Laptop, telefon i samochód do wyjazdów służbowych,

 Szkolenia,

 Kartę lunchową,

 Kartę multisport,

 Prywatną opiekę medyczną.