Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

KIEROWNIK /SUPERVISOR DS. HR

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

 Planowanie i koordynacja procesów rekrutacji, adaptacji i szkoleń,

 Planowanie i koordynacja działań z zakresu employer branding,

 Proponowanie i wdrażanie efektywnych biznesowo rozwiązań z zakresu HR,

 Zarządzanie 3-osobowym zespołem specjalistów ds. HR,

 Koordynacja procesu komunikacji wewnętrznej,

 Koordynacja procesu zatrudniania i szkolenia pracowników sezonowych,

 Współpraca z działem kadr i płac, z firmami zewnętrznymi i kontrahentami,

 Przygotowanie raportów i zestawień.

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, ekonomia, psychologia, socjologia),

 Co najmniej 2 lata doświadczenia w koordynowaniu pracy zespołu w wewnętrznym dziale HR,

 Znajomość aktualnych narzędzi i trendów w HR, wysoka świadomość biznesowa,

 Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie,

 Swobodna obsługa pakietu office,

 Dobra znajomość prawa pracy,

 Mile widziane doświadczenie w rekrutowaniu/ zatrudnianiu pracowników sezonowych do pracy za granicą oraz w prowadzeniu szkoleń,

 Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży turystycznej lub pokrewnej.

Oferujemy:

 Zatrudnienie na umowę na zastępstwo, na okres co najmniej 18 miesięcy, z możliwością przedłużenia,

 Przyjazną atmosferę w 4-osobowym zespole HR,

 Opiekę medyczną,

 Benefity w systemie kafeteryjnym, w tym kartę sportową, zniżki na wakacje,

 Możliwość aktywnego kreowania metod

i narzędzi pracy.