Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie

Opis stanowiska:

 Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz prowadzenie ewidencji księgowych i ich uzgadnianie z kontami księgi głównej,

 Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz rozliczanie amortyzacji i umorzeń,

 Prowadzenie rozliczeń z tytułu importu usług, podatku u źródła, dokumentacji cen transferowych, certyfikacji rezydencji podatkowej,

 Księgowanie dokumentacji związanej z inwentaryzacją majątku spółki,

 Analiza i rozliczanie rozrachunków,

 Przygotowywanie raportów i zestawień finansowych, w tym dla instytucji zewnętrznych typu US i GUS,

 Sporządzanie deklaracji podatkowych,

 Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

 Przygotowywanie deklaracji VAT oraz CIT,

 Prowadzenie kadr.

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości,

 Znajomość systemu Symfonia,

 Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

 Udokumentowane doświadczenie zawodowe w pełnej księgowości (minimum 3 lata na stanowisku o podobnym poziomie samodzielności),

 Praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o CIT oraz ustawy o VAT,

 Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel,

 Doskonała organizacja czasu pracy,

 Terminowość, dokładność, skrupulatność i rzetelność,

 Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacji w zespole,

 Samodzielność,

 Zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

 pracę w międzynarodowej firmie z 19-letnim doświadczeniem,

 stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,

 pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Multisport, zniżki pracownicze na wakacje,

 karta żywieniowa.

Dodatkowe uwagi:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.