Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zobacz film o nas

Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Czas pracy: pełen etat

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu Współpracy Agencyjnej poszukujemy Kierownika ds. Kluczowych

Klientów.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• planowanie i zarządzanie relacjami

z agencjami sprzedaży (biurami podróży)

w podległym regionie,

• monitorowanie wyników sprzedaży regionu,

• tworzenie i wdrażanie odpowiednich metod

i narzędzi motywacyjnych do sprzedaży usług firmy przez podległe agencje,

• organizacja i prowadzenie szkoleń i eventów dla agentów, w tym wyjazdów studyjnych,

• rozwiązywanie problemów podległych agencji sprzedaży dotyczących współpracy

i warunków handlowych,

• udział w tworzeniu i aktualizacji zasad systemu współpracy z agencjami sprzedaży.

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

• wykształcenia wyższego kierunek – marketing/ turystyka/ zarządzanie

• minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym 2 lat w branży turystycznej,

• doświadczenia w prowadzeniu prezentacji i/lub szkoleń,

• umiejętności organizacyjnych, umiejętności budowania

długotrwałych relacji biznesowych,

• swobodnej komunikacji w języku angielskim,

• swobodnej obsługi pakietu Ms Office,

• gotowości do wyjazdów służbowych w Polsce

i za granicą,

• pasji do turystyki i podróży :)

Oferujemy:

• pełną wyzwań pracę w doświadczonym, zgranym zespole,

• umowę o pracę,

• pakiet benefitów (karta lunchowa, system kafeteryjny, karta multi-sport, prywatna opieka medyczna, zniżki na wakacje).

Dodatkowe uwagi:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz rekrutacyjny.