Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zobacz film o nas

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Lotów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Przygotowywanie i wysyłanie list pasażerskich do linii lotniczych, kontrahentów i ubezpieczyciela,

• Asystowanie klientom przy odprawach na lotnisku.

Wymagania:

Wyślij nam swoje CV jeśli:

• Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B,

• Presja czasu nie jest Ci straszna,

• Rozmowa w języku angielskim nie sprawia Ci problemu (używamy go codziennie w pracy),

• Jesteś dyspozycyjny/a w godzinach 9:00-17:00,

• Jesteś dokładny/a i zwracasz uwagę na szczegóły,

• Dodatkowe plusy złapiesz za doświadczenie w turystyce/ pracę na lotnisku.

Oferujemy:

• Umowę o pracę na okres od Czerwca do Września z możliwością przedłużenia,

• Pakiet benefitów: opieka medyczna Luxmed, karta lunchowa, System Multikafeterii, pobyt w naszych hotelach na preferencyjnych warunkach,

• Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu, szkolenia przygotowujące do pracy.

Dodatkowe uwagi:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz rekrutacyjny.