Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Młodszy Specjalista ds. Rezerwacji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Obsługa wewnętrznego systemu rezerwacyjnego;

• Dokonywanie zmian w rezerwacjach na wniosek klientów i agentów;

• Kontakt mailowy z klientem;

• Prace administracyjne.

Wymagania:

Doceniamy:

• Doświadczenie w pracy z dowolnym systemem rezerwacyjnym;

• Komunikatywną znajomość języka angielskiego;

• Dobrą organizację pracy własnej.

Oferujemy:

• Umowę o pracę na okres od Czerwca do Września z możliwością przedłużenia;

• System pracy w godzinach 9:00-17:00;

• Szkolenia produktowe i wyjazdowe;

• Benefity (m.in. karta lunchowa, system kafeteryjny, karta multisport, prywatna opieka medyczna, zniżki na wakacje).