Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

MŁODSZA KSIĘGOWA / MŁODSZY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: WARSZAWA

Opis stanowiska:

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć m.in.:

• Wystawianie faktur i faktur korygujących w systemie finansowo-księgowym,

• Obsługę automatycznych procesów fakturujących,

• Wsparcie przełożonego w bieżącej pracy,

• Udział w doskonaleniu istniejących systemów i projektowanie nowych (dot. fakturowania),

• Kontakt z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym w kwestiach fakturowych,

• Obsługa zapytań i reklamacji dotyczących wystawionych faktur – kontakt mailowy i telefoniczny (B2B i B2C),

Wymagania:

Mile widziane:

• Ukończone studia kierunkowe: rachunkowość, finanse i księgowość, ekonomia

• Doświadczenie: min. 2 lata na stanowisku odpowiedzialnym za fakturowanie,

• Dobra znajomość programu Excel (tabele przestawne, funkcje logiczne) – warunek konieczny,

• Doświadczenie w pracy na systemach finansowo-księgowych (super, jeśli Symfonia-Faktura),

• Dobra znajomość zasad fakturowania – warunek konieczny,

• Znajomość podstaw prawa podatkowego – w szczególności procedury szczególnej vatmarza,

Oferujemy:

Z Naszej strony możesz liczyć na:

• Umowę o pracę,

• Elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym,

• Szkolenia, w tym zagraniczne study toury,

• Pakiet benefitów: opieka medyczna Luxmed, karta lunchowa, System Multikafeterii, pobyt w naszych hotelach na

preferencyjnych warunkach (dla Ciebie i Twoich bliskich).

Dodatkowe uwagi:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.