Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

MŁODSZY SPECJALISTA DS.WINDYKACJI NALEŻNOŚCI

Miejsce pracy: WARSZAWA

Opis stanowiska:

• Kontakt z agentami w sprawie zadłużenia,

• Obsługa połączeń wychodzących i przychodzących,

• Prowadzenie rozliczeń,

• Rejestrowanie płatności w wewnętrznym programie,

• Realizacja przeksięgowań.

Wymagania:

• Pierwsze doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny,

• Sprawne posługiwanie się MS Excel (warunkowanie, raporty, funkcje),

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

• Dokładność oraz skrupulatność,

• Umiejętność rozmawiania przez telefon o kwestiach finansowych,

• Dobra organizacji pracy oraz komunikatywność.

Oferujemy:

• Umowę o pracę w stabilnej firmie istniejącej na rynku od ponad 20 lat.

oraz liczne benefity:

• Kartę lunchową,

• Prywatną opiekę medyczną,

• System multikafeterii (możliwość wyboru m.in karty Multisport),

• Wyjazdy na wakacje na preferencyjnych warunkach.