Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

PROGRAMISTA

Miejsce pracy: WARSZAWA

Opis stanowiska:

Do zespołu developerskiego poszukujemy osób, entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych, lubiących pracę w zespole, z doświadczeniem, których zadaniem będzie projektowanie, tworzenie i utrzymanie aplikacji intra/internetowych. Poszukujemy ludzi otwartych i ambitnych, którzy swoją osobą i wiedzą wzbogacą nasze grono specjalistów.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość html 5, css 3, javascript,

• Doświadczenie w zakresie wdrażania stron i serwisów www,

• Znajomość technik Responsive Web Design,

• Dobra znajomość PHP,

• Znajomość programów graficznych na poziomie umożliwiającym przeniesienie projektu graficznego na projekt html/css,

• Samodzielność i chęć rozwoju,

• Zaangażowanie,

• Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość frameworka CodeIgnitier,

• MySQL,

• Less/Saas,

• Język angielski umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

• Umowę o pracę,

• Pracę u najszybciej rozwijającego się touroperatora w Polsce (otworzyliśmy ponad 12 biur sprzedaży w 2018 roku),

• Benefity (opieka medyczna, karta lunchowa, ubezpieczenie zdrowotne),

• Przyjazną atmosferę i niezbędne narzędzia pracy.