Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zobacz film o nas

REZYDENT

Miejsce pracy: Turcja

Opis stanowiska:

- Prowadzenie transferów (lotnisko-hotel-lotnisko),

- prowadzenie spotkań informacyjnych dla Klientów,

- sprzedaż i prowadzenie wycieczek fakultatywnych,

- pomoc Klientom w komunikacji z hotelem i biurem kontrahenta,

- przyjmowanie reklamacji i przekazywanie ich do biura.

Wymagania:

- Jesteś gotowy do pracy za granicą w sezonie letnim przez minimum 4 miesiące?

- Jesteś dynamiczny, uśmiechnięty i dobrze zorganizowany?

- Potrafisz komunikować się w języku polskim oraz angielskim (lub rosyjskim)?

- Twoją pasją są podróże?

- Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w turystyce lub pracy z klientem?

Jeśli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi „Tak“ – zaaplikuj!

Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

- pracę w okresie kwiecień – listopad w super zgranym i pozytywnym zespole

- bezpłatne szkolenia: jedno przed wylotem, a dodatkowo –jeśli jeśli rozpoczniesz pracę razem ze startem sezonu – dwutygodniowe szkolenie w Turcji!

- wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

- zakwaterowanie bez żadnych dodatkowych kosztów

- przelot w obydwie strony

- prywatne ubezpieczenie