Kariera z Coral Travel Poland

Hammamet Travel Service (HTS)

– nasz lokalny kontrahent w Tunezji poszukuje rezydentów na sezon letni 2020.

REZYDENT

Miejsce pracy: Tunezja

Opis stanowiska:

- Prowadzenie transferów (lotnisko-hotel-lotnisko),

- Prowadzenie spotkań informacyjnych dla Klientów i sprzedaż wycieczek,

- Prowadzenie wycieczek fakultatywnych,

- Pomoc Klientom w komunikacji z hotelem i biurem,

- Przyjmowanie reklamacji i przekazywanie ich do biura.

Wymagania:

- Dyspozycyjność od połowy maja do połowy października,

- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

- Pierwsze doświadczenia w turystyce bądź obsłudze klienta będą dodatkowym atutem,

- Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

- Pracę w zgranym, pozytywnym, międzynarodowym zespole,

- Umowę z lokalnym kontrahentem,

- Wynagrodzenie (podstawa + prowizja),

- Zakwaterowanie bez żadnych dodatkowych kosztów,

- Przelot w obydwie strony,

- Narzędzia pracy: telefon, transport z kierowcą.

Dodatkowe uwagi:

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji (koniecznie w języku angielskim!) bezpośrednio do naszego kontrahenta na adres mailowy: product@hts.com.tn