Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych takich jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie

REZYDENT

Miejsce pracy: GRECJA Kreta / Rodos

Opis stanowiska:

Kogo szukamy?

Rezydentów hotelowych oraz pilotów wycieczek gotowych do pracy na greckich wyspach (Kreta i Rodos).

Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za:

- Prowadzenie transferów (lotnisko-hotel-lotnisko),

- Prowadzenie spotkań informacyjnych dla Klientów i sprzedaż wycieczek (tylko rezydenci hotelowi),

- Prowadzenie wycieczek fakultatywnych,

- Pomoc Klientom w komunikacji z hotelem i biurem kontrahenta,

- Przyjmowanie reklamacji i przekazywanie ich do biura.

Wymagania:

- Dyspozycyjność od końca kwietnia/ początku maja do końca września,

- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

- Prawo jazdy (w przypadku rezydentów hotelowych; niewymagane dla pilotów wycieczek),

- Pierwsze doświadczenia w turystyce bądź obsłudze klienta będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Pracę w okresie kwiecień – wrzesień w zgranym i pozytywnym zespole na podstawie umowy z lokalnym kontrahentem,

- Wynagrodzenie (podstawa + prowizja),

- Zakwaterowanie bez żadnych dodatkowych kosztów,

- Przelot w obydwie strony,

-Narzędzia pracy: telefon, samochód (dot. rezydentów hotelowych).