Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Recepcjonista/tka w 5* hotelu

Miejsce pracy: Turcja

Opis stanowiska:

Poszukujemy recepcjonistki lub recepcjonisty dla pięciogwiazdkowego hotelu w Turcji Xanadu Resort. Hotel należy do koncernu turystycznego OTI Holding. Położony jest w Belek - miejscowości słynącej z najekskluzywniejszych hoteli na Riwierze Tureckiej.

Głównym obowiązkiem na tym stanowisku będzie obsługa Gości hotelowych (check in, check out, pomoc w rozwiązywaniu bieżących spraw) ze szczególnym uwzględnieniem polskich turystów.

Wymagania:

 Dyspozycyjność w okresie kwiecień-październik 2019,

 Gotowość do wyjazdu i pracy w Turcji,

 Płynna znajomość języka polskiego,

 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

 Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

 Umiejętność pracy w zespole,

 Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

 Zatrudnienie w oparciu o umowę z naszym partnerem,

 Pracę sezonową (kwiecień - październik) w jednej najpopularniejszych destynacji wakacyjnych,

 Przelot w dwie strony,

 Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy,

 Wyżywienie,

 Pracę w systemie zmianowym w młodym, międzynarodowym zespole.