Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży.

Zapoznaj się z ofertą i zdecyduj, czy chcesz być w Coralovej Drużynie !

Rezydent

Miejsce pracy: Turcja

Opis stanowiska:

 Za co będziesz odpowiedzialny?

- Prowadzenie transferów (lotnisko-hotel-lotnisko)

- Prowadzenie spotkań informacyjnych dla Klientów

- Sprzedaż i prowadzenie wycieczek fakultatywnych

- Opieka i pomoc turystom podczas pobytu

- Przyjmowanie ewentualnych reklamacji i przekazywanie ich do biura.

Wymagania:

Kogo szukamy?

- Chcesz pracować jako Rezydent w Turcji?

-  Jesteś gotowy do pracy za granicą w międzynarodowym środowisku w sezonie letnim przez minimum 3 miesiące?

- Jesteś dynamiczny, uśmiechnięty i dobrze zorganizowany?

- Twoją pasją są podróże?

Masz już za sobą pierwsze doświadczenie

w turystyce lub pracy z klientem?

- Znasz komunikatywnie język angielski lub rosyjski?

Jeśli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi „Tak“ – zaaplikuj!

Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

Co Ci zapewniamy?

- Pracę w okresie kwiecień – listopad w międzynarodowym, profesjonalnym zespole

- Bezpłatne szkolenia i materiały przygotowujące Cię do pracy

- Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, ubranie służbowe)

- Wynagrodzenie podstawowe + prowizja

- Zakwaterowanie, przelot w obie strony oraz prywatne ubezpieczenie bez żadnych dodatkowych kosztów

- Szansę na ponowne zatrudnienie w kolejnym sezonie.