Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i wielu innych.

Zobacz film o nas

SPECJALISTA DS. TURYSTYKI

Miejsce pracy: WYBRANE MIASTA W POLSCE

Opis stanowiska:

Do naszych salonów sprzedaży, zatrudniamy entuzjastyczne, pozytywnie nastawione osoby lubiące pracę w zespole, z doświadczeniem w sprzedaży oferty turystycznej lub pilotażu wycieczek i z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Do głównych zadań Specjalisty ds. Turystyki należy sprzedaż oferty Coral Travel Wezyr Holidays w biurze własnym touroperatora oraz udzielanie informacji klientom i agentom.

Wymagania:

- przynajmniej rok doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta w turystyce

- znajomość geografii świata i popularnych kierunków wakacyjnych, w tym oferty Coral Travel Wezyr Holidays

- znajomość systemów rezerwacyjnych

- znajomość technik sprzedaży

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- dyspozycyjność do pracy zmianowej i wyjazdów służbowych, w tym wyjazdów zagranicznych

- mile widziani studenci i absolwenci turystyki i rekreacji lub kierunków pokrewnych

- mile widziane doświadczenie w pilotowaniu wycieczek lub w pracy rezydenta

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie z 19-letnim doświadczeniem

- stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę i prowizję od sprzedaży

- szkolenia w Polsce i za granicą

- niezbędne narzędzia pracy

- pakiet socjalny: opiekę medyczną, kartę Multisport, atrakcyjne oferty wakacyjne, karta żywieniowa