Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

SPECJALISTA DS TURYSTYKI

Miejsce pracy: KALISZ

Opis stanowiska:

Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj ludziom wymarzone wakacje!

Do głównych zadań Specjalisty ds. Turystyki będzie należała sprzedaż oferty Coral Travel w biurze własnym.

Wymagania:

Doceniamy:

 Przynajmniej rok doświadczenia w turystyce, sprzedaży lub obsłudze klienta,

 Umiejętność wypowiedzenia się i gadatliwość,

 Znajomość geografii świata i popularnych kierunków wakacyjnych,

 Znajomość funkcjonowania systemów rezerwacyjnych,

 Komunikatywną znajomość języka angielskiego,

 Dyspozycyjność do pracy zmianowej i wyjazdów służbowych, w tym wyjazdów zagranicznych,

 Mile widziane doświadczenie w pilotowaniu wycieczek lub w pracy rezydenta.

Oferujemy:

Oferujemy:

 Umowę o pracę i premię indywidualną,

 Zmianowy system pracy,

 Szkolenia produktowe i wyjazdowe,

 Benefity (opieka medyczna Luxmed, dobrowolne ubezpieczenie Generali, karta lunchowa Edenred, pakiet Multikafeterii, pobyt w naszych hotelach w preferencyjnych cenach)