Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Zobacz film o nas

STAŻYSTA W DZIALE RELACJI Z KLIENTEM

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Płatny staż w centrali, w dziale Relacji z klientem obejmuje wsparcie w:

 Rozpatrywaniu wniosków i reklamacji klientów zgodnie z obowiązującymi standardami i aplikacjami

 Redagowaniu i przygotowaniu korespondencji

 Kontakcie z kontrahentami

Wymagania:

Wymagania:

 Wysoka komunikatywność, umiejętność poprawnego formułowania wypowiedzi pisemnych

 Dobra znajomość pakietu Office

 Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie

 Dokładność i zaangażowanie

 Mile widziani studenci i absolwenci turystyki i rekreacji lub kierunków pokrewnych

 Mile widziana znajomość regulacji prawnych obowiązujących w turystyce

Oferujemy:

Oferujemy:

 Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną na okres 3 miesięcy, z możliwością przedłużenia współpracy

 Pracę w dobrej atmosferze, w doświadczonym zespole

 Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Dodatkowe uwagi:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.