Kariera z Coral Travel Poland

Warszawa

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Specjalista ds. Content Produktu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Codzienne obowiązki:

Prezentacja produktu hotelowego zgodnie z wyznaczonymi zasadami w wersji offline i online

Copywriting,

Fotoedycja – wyszukiwanie, dobór, korekta i kadrowanie zdjęć,

Pozyskiwanie contentu z różnych źródeł,

Bieżąca aktualizacja contentu produktowego we współpracy z innymi działami,

Przygotowywanie ofert sprzedażowych dla konkretnych hoteli.

Wymagania:

Znajomość Photoshopa lub innych narzędzi do edycji i korekty zdjęć,

Dobra znajomość j. angielskiego (codzienna komunikacja);

Lekkie pióro i ,,dobre oko’’;

Precyzja i dbałość o szczegóły;

Zdolność pracy pod presją czasu;

Znajomość branży turystycznej będzie dodatkowym, istotnym atutem.

Oferujemy:

Umowę o pracę,

Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00, a 10:00.

Benefity (opieka medyczna Luxmed, dobrowolne ubezpieczenie Generali, karta lunchowa Edenred, pakiet Multikafeterii, pobyt w naszych hotelach w preferencyjnych cenach)

Pracę u najszybciej rozwijającego się touroperatora w Polsce (chętnie opowiemy o tym na spotkaniu)