egzotyka
Festiwal LAST MINUTE
Coralove okazje cenowe

Last Minute 2022

Ostatnie, gorące miejsca na wakacje czekają na prawdziwych łowców okazji. All Inclusive w dobrej cenie w najpiękniejszych zakątkach świata na pewno skuszą każdego Wczasowicza. Fascynująca Turcja, antyczna Grecja, bajkowa Hiszpania, egzotyczny Egipt, tradycyjna Bułgaria czy orientalna Tunezja – co będzie Twoim kierunkiem wyprawy? Pakuj walizki, zabierz dobry humor i szykuj się na delektowanie pełnią słońca i wakacyjną atmosferą!

Szykujesz się na wycieczkę? Sprawdź, gdzie będziesz nocować

Zapewniamy pobyt w renomowanych ośrodkach, które wyróżniają się nie tylko bogatym zapleczem gastronomicznym, ale również wieloma atrakcjami. Hotele dostępne w ramach formuły last minute charakteryzują się rozbudowaną ofertą rekreacyjną. Goście mogą skorzystać z basenów, siłowni, salonów SPA. Wiele osób z przyjemnością decyduje się na spróbowanie lokalnych przekąsek w przyhotelowych barach i restauracjach. Właściciele obiektów zapewniają także szereg animacji dla dzieci i dorosłych – popularnością cieszą się m.in. pokazy tańca. Jeśli wybierasz się na urlop z dzieckiem, możesz liczyć na pomoc profesjonalnej opiekunki.

Potrzebujesz więcej informacji na temat tegorocznej oferty all inclusive? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz zaproponujemy zakwaterowanie dostosowane do Twoich potrzeb.