w górę w górę
Złote Piaski All Inclusive
BUŁGARIA
Pachnące różami wakacje na złotych plażach

Bułgaria last minute

Marzysz o wakacjach? Skorzystaj z naszej oferty wakacji last minute w słonecznej Bułgarii. Piękne plaże, ciepłe morze, ciekawy i barwny folklor, oryginalna kuchnia ze szczyptą Orientu, wszechobecny zapach róż, to właśnie nasza Bułgaria. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje bułgarskich wakacji last minute… rewelacyjne aquaparki, bogaty wybór hoteli o różnorodnym standardzie i ciekawej infrastrukturze dla dzieci i dorosłych, oraz tak ważna przy wakacjach last minute przystępna cena – to, to za cenimy bułgarskie kurorty.


Bułgaria wczasy

Szukasz wyjątkowego miejsca na wakacje last minute, nie lubisz długiego lotu i zależy Ci na dobrej pogodzie? Zapraszamy na wczasy last minute na bułgarskiej riwierze. Słoneczny Brzeg oraz Złote Piaski są dwoma najpopularniejszymi kurortami turystycznymi w wschodniej części Bułgarii, która jest miejsce pełne kontrastów. Znajdziecie tu pełne przepychu, rozbudowane i tętniące życiem kurorty wakacyjne, po spokojne i ciche nadmorskie miejscowości. Odwiedzając Bułgarię koniecznie zwiedź miasto Nessebar z ciekawą historią i zabytkami, a amatorom kąpieli słonecznych oraz morskich polecamy wycieczkę statkiem wzdłuż wybrzeża, w czasie której będzie można podziwiać piękne widoki, opalać się, ale i popływać oraz nurkować na otwartym morzu. Oprócz wspaniałych, niekończących się plaż, w Bułgarii czekają uprzejmi i gościnni mieszkańcy, skąpane w słońcu owoce, zapach olejku różanego, słynna sałatka szopska oraz kuchnia ze szczyptą smaków Grecji i Turcji, a wszystko to za rozsądną cenę. 

Bułgaria 2021

Bułgaria to piękny kraj z doskonałym zapleczem turystycznym nad samym morzem. W ofercie last minute lato 2021, przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele ciekawych propozycji, w tym: na wczasy z dziećmi - hotele z polskimi animacjami i bogatym konceptem all inclusive, jak również hotele bez wyżywienia albo tylko ze śniadaniem, byś w ciągu dnia korzystał z dobrodziejstw lokalnych tawern serwujących przysmaki z elementami kuchni słowiańskiej i śródziemnomorskiej. Proponowane przez nas regiony w ofercie last minute to: Burgas i Warna, dokąd latamy z 7 lotnisk w Polsce, nawet do 3 razy w tygodniu, dzięki czemu w naszej ofercie proponujemy loty  5, 7, 10 i 14-dniowe. 

Bułgaria - mapa
Kursy walut
09.04.2021
waluta kurs NBP
euro
EUR 4.54 zł
dolar amerykański
USD 3.82 zł
lew (Bułgaria)
BGN 2.32 zł

Przydatne informacje

 • Czas przelotu: ok. 2 godz.  (Burgas, Warna)
 • Czas: w stosunku do Polski +1 godzina
 • Waluta: 1 lewa = 100 stotinek
 • Język: bułgarski 
 • Religia: prawosławie 
 • Ludność:  7,5 mln 
 • Stolica:  Sofia (1,1 mln mieszkańców) 
 • Przepisy wyjazdowe: Wjazd na podstawie paszportu lub dowodu osobistego dla członków Unii Europejskiej 
 • Zdrowie: Nie są wymagane specjalne szczepienia 
 • Zwyczaje i kuchnia: znakomita kuchnia ze słowiańskimi i śródziemnomorskimi tradycjami 
 • Elektryczność: 220 V, gniazdka takie jak w Polsce.

Klimat w Bułgarii

Zachwycające, ciągnące się kilometrami czarnomorskie plaże, ciepłe morze, słońce, które pozwala się wygrzać i łagodny klimat w okresie od czerwca do września, kiedy to temperatura powietrza przekracza nawet 25°C, a woda w Morzu Czerwonym, osiąga do 23 °C, czynią Bułgarię idealnym miejscem na wczasy last minute. 

Polecane oferty w Bułgarii
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty
PARAMETRY WYSZUKIWANA
Obecnie nie ma oferty spełniającej wszystkie twoje kryteria.
Zmień opcje wyszukiwania aby zobaczyć inne propozycje.

Regiony w Bułgarii

Piękne bułgarskie wybrzeże przyciąga jak zawsze, a nowe atrakcje czynią pobyt w bułgarskich kurortach ekscytującym jak nigdy dotąd, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy na wakacje last minute propozycję dwóch najpopularniejszych regionów turystycznych: Burgas  (Słoneczny Brzeg) oraz Warnę (Złote Piaski, Albena, Św. Konstantyn).