w górę w górę
Skorzystaj z możliwości, jakie proponujemy na majówkę w Turcji
 • W naszej ofercie znajdziesz setki hoteli w Turcji z wygodnym All Inclusive. Dla Twojego bezpieczeństwa wszystkie z nich stosują szereg zabezpieczeń i restrykcji związanych z Covid-19 (przy opisach hoteli znajdziesz szczegóły).
 • Pracownicy turystyki, w tym pracujący w tureckich hotelach, jako jedni z pierwszych zostali zaszczepieni przeciw Covid-19, by móc spokojnie realizować dla Ciebie serwis hotelowy.
 • Możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie pokój w hotelu, w tym z osobnym zejściem do basenu lub w bungalowach bez wind z bezpieczną przestrzenią ogrodową na świeżym powietrzu.
 • Wiele lotów realizujemy PLL LOT oraz Enter Air, zatem nie musisz obawiać się bariery językowej, bo lecisz z polską załogą.
 • Jeśli potrzebujesz większego komfortu lub mniej tłumów, dokup indywidualny transfer z lotniska do hotelu i z powrotem. Cena usługi już od 550 zł w dwie strony.

W Turcji wymagany jest test RT-PCR. Skorzystaj z promocji:
 • PROMOCJA - rezerwując wakacje w wybranych hotelach w Turcji w czasie promocji z wylotem między 27.04 a 31.05.21, otrzymasz od nas voucher na wymagany test RT-PCR GRATIS na 96 godzin przed wylotem.
  Szczegóły w regulaminie promocji >>
  Lista hoteli >>
 • PROMOCJA - jeśli zdecydujesz się na wybór innego hotelu (nie z listy promocyjnej) w Turcji lub w innym kraju z naszej oferty, możesz wykupić test przed wylotem w cenie tylko 290 zł/os. Szczegóły tutaj >>
Otrzymasz od nas voucher na darmowe wykonanie testu RT-PCR w jednym z laboratoriów Diagnostyka (należy wybrać badanie „SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz"). Adresy laboratoriów znajdziesz tutaj >>

Kwarantanna ani Covid-19 nie pokrzyżują Ci planów!
 • PROMOCJA - jeśli przed wylotem do Turcji okaże się, że któryś z uczestników otrzymał pozytywny wynik testu lub został skierowany na kwarantannę, wszyscy uczestnicy rezerwacji otrzymają możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji na inny dogodny termin w ofercie lato 2021 – dotyczy rezerwacji założonych między 27.04 a 31.05.21.
  Szczegóły w regulaminie promocji >>
 • Jeśli wykupiłeś rezerwację wcześniej (przed 27.04.21), skorzystaj z usługi dodatkowej i dokup zabezpieczenie przed kwarantanną. Koszt tylko 100 zł/os.
  Szczegóły usługi >>
 • Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie podczas urlopu, proponujemy dokupienie ubezpieczenia od skutków Covid-19
  Sprawdź szczegóły >>

Bezpieczna podróż do Turcji
 • Procedury obowiązujące w Turcji oraz zasady bezpiecznego podróżowania znajdziesz tutaj >>
 • Wracając z wakacji w Turcji, możesz uniknąć kwarantanny wykonując test od razu po przylocie na wybranych lotniskach, gdzie zorganizowane są Mobilne Punkty Pobrań. Więcej informacji znajdziesz tutaj >>
HOTELE Z TESTEM PCR GRATIS
PARAMETRY WYSZUKIWANA
Obecnie nie ma oferty spełniającej wszystkie twoje kryteria.
Zmień opcje wyszukiwania aby zobaczyć inne propozycje.
PARAMETRY WYSZUKIWANA
Obecnie nie ma oferty spełniającej wszystkie twoje kryteria.
Zmień opcje wyszukiwania aby zobaczyć inne propozycje.