w górę w górę
O Coral Treavel

Pewność, siła i zaufanie międzynarodowego koncernu OTI HOLDING

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który w ciągu 25 lat wypracował sobie pozycję jednego ze światowych liderów branży turystycznej. Z jego usług skorzystało ponad 18 milionów klientów. Dziś dominuje we wszystkich segmentach rynku turystycznego takich jak turystyka przyjazdowa, organizacja wycieczek, zakwaterowanie, przeloty, sieć agencji sprzedaży i bezpieczeństwo.

OTI Holding jest aktywny na 5 kontynentach, gdzie pracuje 6000 pracowników i afiliantów w 13 państwach. Organizuje wyjazdy do niemal 90 kierunków w 38 krajach, między innymi do Turcji, Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Tajlandii - zawsze zapewniając jakość i niezawodność spod znaku OTI. Koncern zajmuje czołowe miejsce wśród najlepszych marek na liście „Największych firm w Turcji” dzięki wynikom ODEON Tourism Company. Wysoko plasuje się także w rankingu „Największych tureckich firm za granicą” za sprawą Coral Travel Rosja, Coral Travel Ukraina i Coral Travel Poland.

Jako Coral Travel Poland powstaliśmy z połączenia w 2014 r dwóch marek Grupy OTI funkcjonujących na polskim rynku: Wezyr Holidays i Coral Travel Poland. To połączenie 15 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel Poland. Synergia rozwoju i działania scalone pod wspólną marką to wiele korzyści dla klientów, przede wszystkim bogatsza oferta.

Dziś, jako Coral Travel Poland, jesteśmy na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży, z kapitałem zakładowym 20 mln złotych i gwarancją ubezpieczeniową 70 000 000 złotych. W ciągu 19 lat wyjechało z nami na wakacje blisko 1 000 000 turystów. W tym czasie zdobyliśmy liczne grono stałych i lojalnych klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy sobie pozycję jednego z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów na polskim rynku.

Co roku wzbogacamy swoją ofertę o nowe produkty i obecnie proponujemy, obok Turcji, która jest kierunkiem flagowym, Grecję, Hiszpanię, Bułgarię, Egipt oraz kraje egzotyczne, takie jak Dominikana, Kuba, Tajlandia, Mauritius czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Nr 4 na polskim rynku

Jako jeden z nielicznych touroperatorów na polskim rynku wdrożyliśmy i utrzymujemy system zarządzania jakością oraz otrzymaliśmy certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2008 (zobacz certyfikat). Jesteśmy laureatami nagród Fair Play Turystyki Polskiej 2012, Jakość Roku 2009 i 2010, a także szczególnego wyróżnienia Jakość Roku Srebro (zobacz nagrody).

Jesteśmy obecni w niemal w każdym miejscu Polski, dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży:

Biura sprzedaży

Bezpieczeństwo i rzetelność

 • mamy wszystkie zabezpieczenia prawne i finansowe wymagane ustawą o usługach turystycznych,
 • posiadamy gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 70 000 000 zł – to dla naszych klientów zabezpieczenie przed utratą wniesionych wpłat oraz pewność, że zawsze bezpiecznie wrócą do domu (sprawdź gwarancję 2017/2018),
 • otrzymujemy liczne certyfikaty potwierdzające naszą rzetelność (zobacz "certyfikat PIT", "solidna firma"),
 • wszyscy nasi klienci ubezpieczani są w Towarzystwie Europäische Reiseversicherung AG z siedzibą w Monachium działająca przez Oddział w Polsce, które gwarantuje podstawowy pakiet ubezpieczeń w zakresie kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków i bagażu podróżnego. Zgodnie z wymaganiami określonymi ustawą o usługach turystycznych, na rzecz klientów Coral Travel Poland wykupione zostało ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej,
 • rzetelnie informujemy o warunkach uczestnictwa (zobacz warunki uczestnictwa), prezentujemy pełne ceny ofert, łącznie z podatkami, opłatami lotniskowymi i ubezpieczeniem podstawowym.

Każdy szczegół pod kontrolą

 • w miejscach wakacji o wypoczynek gości dba ponad 100 polskojęzycznych rezydentów w ścisłej współpracy z naszymi sprawdzonymi partnerami, m.in. Odeon Tours, który zajmuje 4 miejsce wśród firm turystycznych w Turcji,
 • stale monitorujemy satysfakcję naszych klientów, analizujemy wyniki oraz niwelujemy wykryte niedociągnięcia,
 • kontrolujemy obiekty wakacyjne oraz dbamy o dobre relacje z naszymi kontrahentami, zapewniając komfort Państwa wypoczynku.

Każdy szczegół pod kontrolą

Certyfikaty i gwarancje

PDF
gwarancja ubezpieczeniowa 2018/2019 Zobacz
PIT zobacz Zobacz
ISO 9001:2015 zobacz Zobacz
Certyfikat członkostwa PZOT 2018 zobacz Zobacz
Solidna firma zobacz Zobacz
Pracodawca roku 2012 zobacz Zobacz
Fair Play Turystyki Polskiej 2012 zobacz Zobacz
Touroperator roku 2012 zobacz Zobacz
Ranking touroperatorów 2016 zobacz Zobacz
Certyfikat Bezpieczne Dane Osobowe zobacz Zobacz
Certyfikat IATA 2017 zobacz Zobacz

ISO 9001 i Jakość

ISO

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów oraz stałe doskonalenie. Wierzymy, że tylko dzięki nim możemy być konkurencyjni na rynku. Tym, co wyróżnia nas wśród innych touroperatorów na polskim rynku jest certyfikat na zgodność z międzynarodową normą ISO 9001:2008, który został nam przyznany po raz pierwszy w roku 2010. Certyfikat ten potwierdza, że skuteczne wdrożyliśmy i utrzymujemy system zarządzania jakością.

W roku 2013 pomyślnie przeszliśmy audyt ponownej certyfikacji przeprowadzony przez uznaną na całym świecie jednostkę certyfikującą Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o. Uzyskane zaświadczenie jest potwierdzeniem, że w naszej firmie jakością zarządza się profesjonalnie i efektywnie oraz, że naszym klientom zapewniamy najwyższe standardy obsługi. Osiągamy to dzięki doświadczonemu personelowi, który jest zawsze chętny do zdobywania nowej wiedzy i rozwijania swoich umiejętności.

Jesteśmy zdobywcą nagród Jakość Roku 2009 i 2010, a także szczególnego wyróżnienia Jakość Roku Srebro.

Organizatorem konkursu „Jakość Roku” jest redakcja Biznes Raportu Dziennika Gazety Prawnej, wspierana merytorycznie przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Konkurs, będący największym tego typu przedsięwzięciem w Polsce, ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw, które dzięki swojemu podejściu do zarządzania jakością oferują najwyższe standardy produktów i usług.

Eksperci, w uzasadnieniu przyznania nam nagród w 2010 roku, wymienili przede wszystkim: skuteczną realizację przyjętej polityki jakości; pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne; dbałość o zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług; efektywność zarządzania organizacją oraz nieustanne dążenie do optymalizacji pracy. Otrzymane nagrody stanowią dla nas potwierdzenie skuteczności dotychczas podejmowanych działań w zakresie podnoszenia jakości naszych usług, ale przede wszystkim motywację do ich dalszego doskonalenia.

Solidny pracodawca

zobacz zobacz certyfikat

Miło nam poinformować, że kolejny raz uzyskaliśmy tytuł:

"SOLIDNY PRACODAWCA BRANŻY TURYSTYCZNEJ"

Zostaliśmy uznani za najlepszego pracodawcę w całej branży turystycznej przez Kapitułę Programu Solidny Pracodawca 2012 r. Tytuł "Solidny pracodawca branży turystycznej" został przyznany tylko jednej firmie w Polsce, czyli nam. Kryterium, jakim kierowano się przy wyborze laureatów, to przede wszystkim wskaźnik solidności zatrudnienia. Brano pod uwagę, m.in.: warunki pracy (przepisy bhp, prawo pracy), terminowość wypłat, warunki socjalne, ścieżka kariery pracowników, zewnętrzne opinie o firmie i dynamikę zatrudnienia.

Nasze nagrody

 • otrzymujemy szereg wyróżnień i nagród, które świadczą o naszej mocnej i ugruntowanej pozycji na rynku polskich touroperatorów
 • możemy poszczycić się wieloma nagrodami za wkład w propagowanie i promocję kierunków wakacyjnych, za współpracę z organizatorami targów turystycznych, liniami i portami lotniczymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi, jak również za liczbę klientów wysłanych do Turcji
PDF
Kryształowy Globus „Fair Play Turystyki Polskiej” zobacz Zobacz
Touroperator Roku 2012 zobacz Zobacz
Touroperator Przyjazny Agentom Turystycznym zobacz Zobacz
Róża Kolumba za katalog lato 2012 zobacz Zobacz
Egyptian award zobacz Zobacz
największy TO Kraków Airport zobacz Zobacz
najlepszy TO Rzeszów Airport zobacz Zobacz
Złoty Biegun zobacz Zobacz

Nasze nagrody

Zostawmy naszym dzieciom zielony i przyjazny do życia świat

Pozostajemy w zgodzie z tą ideą, dlatego:

 • prowadzimy działalność biznesową tak, aby nie miała ona negatywnego wpływu na środowisko, m.in. ograniczając zużycie wody i energii czy racjonalnie zarządzając zużywanymi na co dzień materiałami eksploatacyjnymi,
 • przywiązujemy dużą uwagę do tego czy nasi kontrahenci dbają o środowisko, szczególnie promujemy hotele, które w swoją działalność mają wpisaną troskę o ekologię.

Otium Eco Hotel Club Side

Wśród nich Otium Eco Hotel Club Side, zwany "ekologicznym hotelem", w którym zastosowano liczne ekologiczne rozwiązania, np. segregowanie odpadów, używanie papieru pozyskanego z makulatury czy zajęcia dla dzieci i dorosłych uświadamiające naszą wspólną potrzebę ochrony środowiska (zobacz hotel).

Pamiątki z podróży - kupuj i zbieraj z głową

Jako OTI Holding i Coral Travel Poland mamy w swoją działalność wpisaną troskę o ekologię i potrzebę ochrony środowiska, dlatego zachęcamy do rozwagi przy „kompletowaniu” pamiątek z podróży.

Ponad 30 000 gatunków flory i fauny jest zagrożonych wyginięciem z powodu międzynarodowego handlu żywymi okazami i przedmiotami z nich wykonanymi, dlatego nie kupuj przedmiotów zrobionych z rzadkich okazów roślin i zwierząt. Nawet jeżeli pamiątki wytworzone ze zwierząt lub roślin są sprzedawane na bazarach lub w sklepach, nie oznacza to, że ich kupowanie oraz wywóz są legalne.

Niektóre zakazane pamiątki to:

 • paski do zegarków, torebki, buty, kapelusze, kurtki z skóry węży, krokodyli lub lamparta
 • skóry dzikich kotów, wilków, niedźwiedzi, wydr, słoni, niektórych zebr oraz przedmioty z nich wykonane (buty, dywaniki, kołnierze)
 • wyroby z kości słoniowej, z rogów nosorożca, kłów morsa lub skorupy żółwia
 • koralowce, niektóre muszle, kobry w butelkach z egzotycznymi nalewkami, zasuszone motyle
 • żywe zwierzęta, np. małpki, prawie wszystkie papugi, ptaki drapieżne, sowy, kolibry, egzotyczne rybki akwariowe, koniki morskie, węże z rodziny pytonów i dusicieli, żółwie lądowe i morskie, krokodyle, liczne legwany, gekony kameleony, inne jaszczurki
 • wypchane zwierzęta lub ich fragmenty (np. przedmioty pamiątkarskie z dłoni małp, z nóg/włosia słonia), trofea
 • specyfiki medycyny azjatyckiej (mogą zawierać kości tygrysów, żółć niedźwiedzi, rogi nosorożca)

Jeżeli przewozisz bez zezwolenia okazy chronionych gatunków lub przedmioty z nich wykonane, łamiesz prawo i narażasz się na konsekwencje karne. Zgodnie z przepisami, proceder ten jest traktowany jako przestępstwo. Grozi za nie kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat, poza oczywiście konfiskatą przewożonych okazów.

Nasi partnerzy

Turcja, Grecja (Kreta, Rodos i Kos) oraz Egipt – Odeon Tours

Odeon Tours
Odeon Tours powstał w 1992 roku w Turcji. Firma szybko rozszerzyła działalność na rynek rosyjski jako Coral Travel Poland. W 1999 r. został otwarty oddział Wezyr Holidays w Polsce, zaś w 2004 roku powstały biura Odeon Tours Egipt w Hurghadzie i Sharm El Sheikh. Dbałość Odeon Tours o jakość usług znalazła uznanie niezależnych organizacji na całym świecie. Firma poddana została w szczególności ocenie międzynarodowej organizacji akredytacji jakościowej, uzyskując międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001-2000.

Grecja (Zakynthos) - Fidelity Travel

Fidelity Travel
Od 1994 roku Fidelity Travel świadczy usługi dla touroperatorów, między innymi usługi lotniskowe w tym transferów autokarowych i taksówek, obsługę linii lotniczych oraz organizowanie wycieczek do ciekawych miejsc i rejsów statkiem. Jest największym pośrednikiem tego typu na Zakyntos i może się pochwalić doświadczeniem i wiedzą zarówno na wewnętrznych, jak i na zewnętrznych rynkach turystycznych.

Grecja (Korfu) - Lord Travel

Lord Travel
Celem firmy Lord Travel jest zapewnienie wysokiej jakości usług dla swoich klientów. Od momentu powstania, firma buduje swoja pozycję jako najbardziej niezawodnej i przyjazne dla klientów. Firma świadczy usługi takie jak: transport do miejsca zakwaterowania, wypożyczanie auto oraz organizację wycieczek.

Hiszpania - Viajes Olympia i Open Travel Service

Viajes Olympia
Partnerem Coral Travel Poland na Costa Brava jest Viajes Olympia, obecna na rynku turystycznym od 1965r. Agencja posiada kilka biur na terenie całej Hiszpanii. Gwarantuje korzystne ceny bazy hotelowej, a wykwalifikowany personel zapewnia naszym klientom serwis na wysokim poziomie.


Open Travel Service
Na Teneryfie klientami Coral Travel Poland opiekuje się Open Travel Service, który łączy w swojej pracy doświadczenie i wiedzę na temat lokalnego rynku.

Bułgaria – MTS/OTS

MTS/OTS
MTS/OTS Bułgaria to firma która została założona w roku 1993. Z ponad 60 pracowników, dostarczamy nasze usługi do ponad 150.000 turystów rocznie. Asortyment produktów, które proponuje MTS/OTS obejmuje transfery, wycieczki, hotele i wycieczki objazdowe.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w połączeniu z wysoko wykwalifikowanymi i zmotywowanymi pracownikami stanowi siłę i partnerstwo w biznesie, oraz zobowiązuje do osiągnięcia naszych wspólnych celów. Atuty to konkurencyjne ceny, wysoka jakość usług i obsługi oprogramowania.

Tunezja - Hammamet Travel Service

Hammamet Travel Service
W Tunezji współpracujemy z Hammamet Travel Service, licencjonowaną firmą turystyczną działająca od 1977 roku, która posiada sieć obsługi na terenie całego kraju oraz własne obiekty hotelarskie: Le Hammamet oraz Hotel Royal Residence.

DOMINIKANA

Blue Travel Partner Services
Naszym kontrahentem na Dominikanie jest firma Blue Travel Partner Services, która powstała w 2010 r. Zatrudnia 138 pracowników i oferuje usługi transportowe, wycieczki fakultatywne, asystę w hotelach oraz 24-godzinny call center.

KUBA

Meeting Point Internationa
Założona w 2014 roku firma Meeting Point Cuba jest jedną z najbardziej wszechstronnych i dynamicznych firm na Kubie. Firma z siedzibą w Varadero jest spółką zależną od Meeting Point International, globalnie zlokalizowanej firmy zarządzającej wieloma destynacjami, z siedzibą w Monachium w Niemczech, z biurami w 20 krajach i 44 lokalizacjach, a także posiada ponad 450 partnerów o wyjątkowych zasobach hotelowych i sile nabywczej. Zespół Meeting Point Cuba jest wielonarodowy i wielokulturowy łączący wiedzę i doświadczenie z unikatową kubańską atmosferą nazwa: KUBA - Meeting Point Cuba

MEKSYK

Nexus Tours
Naszym kontrahentem w Meksyku jest firma Nexus Tours, która od 20 lat świadczy usługi wysokiej jakości klientom, odwiedzającym Meksyk, Dominikanę, Jamajkę i wyspy Bahama. Nexus Tours oferuje usługi turystyczne dla osób fizycznych, organizatorów wycieczek i firm korporacyjnych. Zapewnia transfery, wycieczki, pakiety grupowe oraz organizuje konferencje.

SESZELE

7 South
Na Seszelach współpracujemy z firmą 7 South, założoną w 1998r., która obecnie jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm turystycznych na Seszelach. 7 South jest jedynym członkiem programu Visruoso, koncentrując się na zapewnieniu najwyższego standardu jakości świadczonych usług. Firma specjalizuje się w obsłudze zarówno klientów indywidualnych, jak i zorganizowanych grup Incentive oraz klientów VIP. Zajmuje się organizacją wycieczek, transferów a także imprez na życzenie.

MAURITIUS

Solis Indian Ocean
Na Mauritiusie współpracujemy z firmą Solis Indian Ocean, firmą istniejącą od 1974 r., zapewniającą usługi najwyższej jakości. Firma zatrudnia 180 pracowników, charakteryzujących się wysokim profesjonalizmem i indywidulanym podejściem do klienta.

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Odeon Tours ZEA
Firma Odeon Tours ZEA została założona w 2013 r., stawiając sobie za cel bycie liderem w obsłudze turystów przylatujących do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Firma oferuje szeroką gamę usług o wysokim standardzie, takich jak: transport, wycieczki, rezerwacje hotelowe, obsługa wizowa. Obecnie firma zatrudnia 40 pracowników.

TAJLANDIA

Odeon Tours Inbound Thailand
Firma powstała w 2011 r. i zatrudnia 72 pracowników. Zapewnia turystom kompleksowe usługi w zakresie zakwaterowania, organizacji transferów, wycieczek, opieki rezydentów i przewodników. Siedziba firmy znajduje się w Bangkoku, ma także swoje biura w Pattayi i na wyspie Phuket.

MALEDIWY

Voyages Maldives
Firma Voyages Maldives istnieje na rynku turystycznym od ponad 30 lat, a pozycję lidera na Malediwach zapewniła sobie dzięki rzetelnej obsłudze, współpracy z zaufanymi lokalnymi i międzynarodowymi partnerami. Działalność rozpoczęła w latach 80-tych jako przedstawiciel British Airways na Malediwach, obecnie zajmują się kompleksową obsługą turystyczną.

SINGAPUR

Asian Escapes Tourism Pte Ltd
Firma Asian Escapes Tourism Pte Ltd powstała w 2006 r., aby zapewnić turystom odwiedzającym Singapur szeroki pakiet usług na najwyższym poziomie. Asian Escape Tourism specjalizuje się w obsłudze zarówno klientów indywidualnych, jak i zorganizowanych grup Incentive.

INDONEZJA / BALI

Wita Tour
Wita Tour jest w pełni licencjonowanym operatorem podróży. Firma świadczy szeroki wachlarz usług w zakresie obsługi turystycznej na rynkach międzynarodowych koncentrując na zapewnieniu najwyższego standardu jakości świadczonych usług. Siedziba firmy mieści się w Dżakarcie. Ma ona także cztery biura na Jawie oraz jedno na Bali, które specjalizuje się w sprzedaży biletów, rezerwacji hoteli, organizacji wycieczek (nie tylko na Bali, ale i w całej Indonezji), organizacji grup MICE.

Dokumenty

Dokumenty Coral Travel Poland

PDF
Warunki Imprez Turystycznych [wer. 49 z dnia 2018-12-01] 806 KB
Ostrzeżenia dla podróżujących przeczytaj>>
Regulamin serwisu [wer. 09 z dnia 2018-05-25] 355 KB
Polityka prywatności [wer. 07 z dnia 2018-05-25] 441 KB
Polityka cookies [wer. 07 z dnia 2018-03-05] 328 KB
Instrukcja obsługi systemu Online 3,6 MB
Informacja Polska Izba Turystyki 110 KB
E-ticket komunikat 52 KB
Formularz prośby o fakturę (dostępny w strefie klienta) zaloguj >>
Regulamin serwisu GDS Przeloty 427 KB
Regulamin serwisu GDS Hotele 420 KB
Regulamin serwisu GDS Transfery 423 KB
Warunki rezerwacji usługi hotelowej 342 KB

Certyfikaty i gwarancje

PDF
gwarancja ubezpieczeniowa 2018/2019 Zobacz
PIT zobacz Zobacz
ISO 9001:2008 zobacz Zobacz
Certyfikat członkostwa PZOT 2018 zobacz Zobacz
Solidna firma zobacz Zobacz
Pracodawca roku 2012 zobacz Zobacz
Fair Play Turystyki Polskiej 2012 zobacz Zobacz
Touroperator roku 2012 zobacz Zobacz
Ranking touroperatorów 2016 zobacz Zobacz
Certyfikat Bezpieczne Dane Osobowe zobacz Zobacz
Certyfikat IATA 2017 zobacz Zobacz
ubezpieczenie

Bezpieczne wakacje

Twoje bezpieczeństwo i spokój podczas wakacji są dla nas niezwykle ważne, dlatego w cenę wyjazdu zawsze wliczony jest pakiet ubezpieczeniowy pokrywający koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz ewentualne problemy związane z bagażem podróżnym. Oferujemy również możliwość rozszerzenia podstawowego ubezpieczenia.

ERV

W zakresie umowy ubezpieczenia działamy zgodnie z postanowieniami Umowy o świadczenie usług pośrednictwa ubezpieczeniowego nr A/1591 z dnia 31.03.2016 r. zawartej z Europäische Reiseversicherung AG z siedzibą w Monachium Oddział w Polsce.

Zgodnie z wymaganiami określonymi Ustawą o Usługach Turystycznych, na rzecz Klientów posiadamy również Gwarancję Ubezpieczeniową na kwotę 70 000 000 zł. więcej >>

Parasol

Ubezpieczenie Travel podstawowe

W cenie imprezy turystycznej zawsze zawarte jest podstawowe ubezpieczenie:

• Koszty leczenia do 20 000 EUR
(w sumie tej zawarte są:
wymagane i zalecane przez lekarza leczenie, koszty hospitalizacji w tym zabiegi operacyjne, koszty leczenia ambulatoryjnego do wysokości równowartości wt złotych 1 000 EUR oraz lekarstw i środkówopatrunkowych, transport i repatriacja)

• Koszty ambulatoryjne – do 1 000 EUR, (to leczenie nie związane z pobytem w szpitalu lub innej placówce medycznej, trwającym nieprzerwanie co najmniej 24 godziny)

• Koszty ratownictwa – do 5 000 EUR (zawarte są w sumie ubezpieczenia kosztów leczenia),

• Koszty ambulatoryjne

• Następstwa nieszczęśliwych wypadków – w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu 10 000 PLN, z tytułu śmierci 5 000 PLN,

• Bagaż – do 1 000 PLN (ochroną ubezpieczeniową nie są objęte szkody polegające wyłącznie na uszkodzeniu lub zniszczeniu pojemników bagażu).

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
z podróży

Obejmuje wszystkich uczestników rezerwacji, a przedmiotem ubezpieczenia są: przypadki losowe takie jak nieszczęśliwy wypadek, choroba ubezpieczonego lub utrata pracy (zgodnie z §21 warunków ubezpieczenia). Szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

Informacja o ubezpieczeniu

Zakres ochrony ubezpieczeniowej określają Ogólne Warunki Ubezpieczenia Podróży dla Klientów Organizatorów Turystyki Nr 10.22.003 Europäische Reiseversicherung AG z siedzibą w Monachium Oddział w Polsce. Numer Państwa rezerwacji jest jednocześnie numerem polisy.

Ubezpieczenie

W zależności od wybranego wariantu, ubezpieczenie obejmuje:

Zakres ubezpieczenia: podstawowy STANDARD OPTIMUM
Zakres terytorialny Świat Świat Świat
Koszty leczenia 20 000 EUR 40 000 EUR 60 000 EUR
Następstwa nieszczęśliwych wypadków:
-trwały uszczerbek na zdrowiu
-śmierć
10 000 PLN
5 000 PLN
20 000 PLN
10 000 PLN
30 000 PLN
15 000 PLN
Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN 1 600 PLN 2 000 PLN
Koszty ratownictwa 5 000 EUR 5 000 EUR 5 000 EUR
Assistance Podstawowe* Rozszerzone** Rozszerzone **
Choroby przewlekłe Dodatkowo płatne Dodatkowo płatne Dodatkowo płatne
Sporty wysokiego ryzyka Dodatkowo płatne Dodatkowo płatne Dodatkowo płatne

Zakres ubezpieczenia może zostać rozszerzony o uprawianie sportów wysokiego ryzyka.
W PRZYPADKACH WYMAGAJĄCYCH NASZEJ POMOCY ZA GRANICĄ PROSIMY O KONTAKT Z CENTRUM ALARMOWYM CZYNNYM 24h tel.: + 48 58 309 11 00 LUB + 42 0 221 860 623 . Prosimy o podanie następujących informacji: nazwisko i numer kontaktowy osoby zgłaszającej roszczenie, nazwisko i imię poszkodowanego, numer polisy/rezerwacji, opis zdarzenia.

W przypadku leczenia ambulatoryjnego Ubezpieczony zobowiązany jest każdorazowo pokryć na miejscu jego koszty do wysokości 100 EUR lub równowartość tej kwoty, która to kwota po uwzględnieniu udziału własnego zostanie zwrócona ubezpieczonemu po powrocie do kraju, oraz ponosi udział własny w wysokości 25 EUR w każdym zdarzeniu, zgodnie z § 35 ust. 4 Ogólnych Warunków Ubezpieczenia Podróży dla Klientów Organizatorów Turystyki Nr 10.22.003. W przypadku ubezpieczenia bagażu ma zastosowanie franszyza integralna 100 PLN.

Po powrocie do kraju szkodę można zgłosić pod adresem: Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce, ul. Chmielna 101/102, 80-748 Gdańsk. Formularze zgłoszenia szkody do pobrania na stronie www.erv.pl w zakładce Likwidacja Szkód.

Dokumenty ubezpieczeniowe

Warunki ubezpieczenia 254 KB
Instrukcja postępowania w przypadku szkody - Turcja i Bułgaria 175 KB
Instrukcja postępowania w przypadku szkody - Egipt 173 KB
Instrukcja postępowania w przypadku szkody - Grecja 174 KB
Instrukcja postępowania w przypadku choroby 126 KB
Formularz zgłoszenia szkody Koszty Leczenia link >
Formularz zgłoszenia szkody NNW link >
Formularz zgłoszenia szkody Bagaż link >
Formularz zgłoszenia szkody OC link >
Formularz zgłoszenia szkody Opóźnienie link >
Formularz zgłoszenia kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej link >
Placówki medyczne w Bułgarii 102 KB
Placówki medyczne w Grecji 124 KB
Placówki medyczne w Turcji 113 KB
Placówki medyczne w Hiszpanii 339 KB
Placówki medyczne w Tajlandii 81 KB
Placówki medyczne na Mauritiusie 60 KB
Placówki medyczne na Kubie 59 KB
Placówki medyczne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 100 KB

*assistance podstawowe: pomoc medyczna, powiadomienie rodziny, gwarancja pokrycia kosztów leczenia, organizacja transportu medycznego, organizacja transportu do miejsca, z którego podróż może być kontynuowana, organizacja transportu powrotnego do kraju zamieszkania, organizacja zakwaterowania na czas rekonwalescencji oraz organizacja transportu zwłok lub pogrzebu za granicą.
**assistance rozszerzone: pomoc medyczna, powiadomienie rodziny, gwarancja pokrycia kosztów leczenia, organizacja transportu medycznego, organizacja transportu do miejsca, z którego podróż może być kontynuowana, organizacja transportu powrotnego do kraju zamieszkania, organizacja zakwaterowania na czas rekonwalescencji, organizacja transportu zwłok lub pogrzebu za granicą, organizacja i pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania osoby towarzyszącej, przekazywanie pilnych informacji, dostarczanie leków, pomoc finansowa, pomoc w przypadku utraty kart kredytowych i dokumentów podroży, pomoc w przypadku opóźnienia środka transportu, pomoc w zmianie rezerwacji lotu, organizacja i pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania osoby wezwanej do towarzyszenia, organizacja i pokrycie kosztów transportu powrotnego dzieci, organizacja i pokrycie kosztów transportu powrotnego ubezpieczonych członków rodziny, pomoc prawna, pożyczka na kaucję, zastępstwo kierowcy.

Klub Kochających Podróże

Klub Kochających Podróże

Jesteś naszym stałym klientem?

Doceniamy to!

Jeśli od 2014 roku byłeś na wakacjach z Wezyr Holidays lub Coral Travel Poland możesz otrzymać kartę Klubu Kochających Podróże i korzystać z rabatu lojalnościowego przy zakupie kolejnych, niezapomnianych wakacji z Wezyr Holidays/Coral Travel.

Zniżki oferowane naszym klubowiczom:

 • 3% rabatu na wyjazdy z oferty Lato i Zima
 • 2% rabatu na wyjazdy z oferty Egzotyka


Aby otrzymać imienną kartę Klubu Kochających Podróże wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz.

KKP
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Posiadaczem karty mogą być jedynie osoby pełnoletnie
Adres*
Karta lojalnościowa zostanie wysłana tylko i wyłącznie pod adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym

Miasto*
Kod pocztowy*
Numer telefonu*
Numer ostatniej rezerwacji
Dzięki numerowi Twojej ostatniej rezerwacji będzie nam łatwiej zweryfikować wszystkie Twoje podróże i przyspieszy to proces weryfikacji Twojego konta

Adres e-mail*
Potwierdź adres e-mail*

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.) informujemy, iż:
1) administratorem podanych danych osobowych jest Coral Travel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 17B;
2) podane dane osobowe są zbierane w celu kontaktu dotyczącego wybranej oferty oraz dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług administratora, w granicach dozwolonych prawem.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.).
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe


Przerwa techniczna. Wysyłanie formularzy zgłoszeniowych zostanie przywrócone za ok. 15 minut.
Kariera

Polityka personalna w Coral Travel Poland

Wierzymy, że największe bogactwo firmy stanowi kompetentny zespół. Dlatego wierzymy, że dzięki wykwalifikowanym i dynamicznym pracownikom, którzy stale się rozwijają i udoskonalają swoją wiedzę, możemy osiągnąć jeszcze wyższy poziom oferowanych usług, a zarazem stworzyć satysfakcjonujące środowisko pracy, z którego jesteśmy dumni.

Nasze cele

Naszym celem, jako dynamicznie rozwijającego się pracodawcy, jest:

 • niezmiennie być pożądanym i atrakcyjnym pracodawcą na rynku polskim i zagranicznym
 • stale zapewniać dynamiczne środowisko pracy, przy pomocy rozwijającego się zespołu
 • być wiernym naszym wartościom i zasadom etyki zawodowej
 • zatrudniać ludzi potrafiących działać w zgodzie z naszą kulturą organizacyjną i strategią rozwoju

FBJesteś zainteresowany pracą jako Animator czasu wolnego w Coral Travel Poland?
Bądź na bieżąco i polub nasz Fanpage dedykowany animatorom. Więcej>>

Elementy polityki zarządzania zasobami ludzkimi

Proces rekrutacji

Wezyr realizuje rekrutację stosując zasadę równości szans oraz uwzględniając wcześniejsze doświadczenie oraz poziomy kompetencji kandydatów. Na proces rekrutacji składają się następujące etapy: selekcja aplikacji, rozmowa kwalifikacyjna oraz ocena kandydata. Szanujemy czas kandydatów, dlatego wszystkie osoby zaproszone na spotkanie są przez nas informowane o wyniku rekrutacji.

Szkolenia i rozwój

Wierzymy, że podstawą sukcesu jest stały, osobisty i zawodowy rozwój wykwalifikowanych pracowników.

Głównym celem organizowanych przez nas szkoleń jest stworzenie efektywnego i kreatywnego zespołu pracowników.

Każdy nowo zatrudniony członek naszej ekipy odbywa szkolenie wprowadzające, szkolenia z zakresu jakości oraz standardowy zestaw szkoleń stanowiskowych. Niezależnie od pakietu szkoleń bazowych, w zależności od potrzeb danego stanowiska organizujemy dla pracowników inne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Osobom zatrudnionym w działach związanych z obsługą klienta oferujemy szczegółowy program szkoleń produktowych, które odbywają się w krajach znajdujących się w naszej ofercie.

Ankieta satysfakcji pracowników

Naszym celem jest zawsze mierzyć wyżej, udoskonalać siebie. Zależy nam na tym, aby praca była źródłem satysfakcji, a poziom lojalności wśród pracowników wzrastał. Dlatego stworzyliśmy Ankietę Satysfakcji Pracowników, za pomocą której corocznie mierzymy poziom satysfakcji, jego zmiany i identyfikujemy te obszary środowiska pracy, które można udoskonalić.

Kariera z wezyrem

Jeśli wierzysz, że miarą jakości w turystyce jest praca zespołowa, możesz aplikować na jedną z naszych aktualnych ofert pracy lub wysłać ogólną aplikację na adres mailowy: praca@coraltravel.pl

Zgodnie z regulacjami prawnymi i wewnętrznymi zasadami etyki w naszej firmie, wszystkie dane osobowe są poufne.

Aktualne oferty pracy:

Siedziba

Siedziba firmy

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Adgar Plaza
ul. Postępu 17 B
02-676 Warszawa

NIP: 525-21-40-453
REGON: 016122937
KRS: 0000042618
CEOTiPUNPUT: 0226
Kapitał zakładowy: 20 000 000 PLN

Numery rachunków bankowych:

Raiffeisen Bank Polska S.A. - 88 1750 0009 0000 0000 2099 1348
Pekao S.A. - 14 1240 2034 1111 0000 0306 7934
mBank S.A. - 49 1140 1977 0000 3205 2300 1001Dla klientów

tel. 801 44 44 00
lub 801 98 77 77
Opłata według stawek operatora

fax. 22 273 68 87

pn.-pt.: 08:00 - 20:00;
sb.-niedz.: 09:00 - 19:00

Formularz kontaktowyDla agentów

tel. 22 591 80 10
Opłata według stawek operatora

fax. 22 273 68 87 - sprawy dotyczące rezerwacji
fax. 22 273 68 89 - sprawy dotyczące współpracy agencyjnej

pn.-pt.: 08:00 - 20:00;
sb.-niedz.: 09:00 - 19:00

agent@coraltravel.pl - sprawy dotyczące rezerwacji

wspolpraca.agencyjna@coraltravel.pl – sprawy dotyczące współpracy agencyjnej

Formularz kontaktowyDla prasy

Kontakt z mediami:
Dział Komunikacji Marketingowej

tel. 22 591 80 10

media@coraltravel.plFormularz kontaktowy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem sprzedaży: 801 44 44 00 lub o wypełnienie i przesłanie do nas poniższego formularza.

Czego dotyczy pytanie?
Pytanie:
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:

Niniejszy formularz został przygotowany z myślą o ułatwieniu Państwu kontaktu z Coral Travel Poland i zapewnieniu jak najbardziej sprawnego i efektywnego korzystania z naszych usług. Po otrzymaniu Państwa zapytania niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem we wskazany sposób.