w górę w górę
Turcja
Promocja
do 17 lutego
10 miejsc stworzonych dla par
Grecja
Most Zakochanych
Mówi się, że Zakynthos to grecka wyspa zakochanych. Znajduje się tu wyjątkowo urocza wysepka Cameo z Mostem Zakochanych, który prowadzi do kameralnej zatoczki z barem w skałach.
Hiszpania
Park Guell
Jedna z wizytówek Barcelony jest niecodziennym miejscem na spacery dla par. Można tu się zagubić z uśmiechem na twarzy i odnaleźć z czułością. Barcelona jest cudownym miastem do odkrywania we dwoje.
Egipt
Luksor
Powiew starożytności też może być romantyczny! Wspólne zwiedzanie największego muzeum świata znajdującego się na świeżym powietrzu to niesamowite przeżycie, które będziecie wspominać przez całe życie!
Bułgaria
Nessebar
Perła Morza Czarnego. Otoczona zapachem olejków różanych i cerkwiami. Wspaniałe miejsce na romantyczny spacer o zachodzie słońca, który można zakończyć na wybrzeżu.
Grecja
Wyspa Chalki
Urokliwą i romantyczną wysepką wartą odwiedzenia jest Chalki – najmniejsza w archipelagu Dodekanez leży 6 kilometrów od Rodos. Krystaliczna woda, kameralne plaże, port z kolorowymi domami i małymi tawernami.
Hiszpania
Teruel
Po średniowiecznych murach tego miasta krąży nieszczęśliwa historia dwojga kochanków, których sarkofag można odwiedzić w Teruel. Miasto urzeka gotycką architekturą i ornamentami sztuki islamskiej.
Grecja
Santorini
to jedno z najpiękniejszych miejsc w Grecji. Biel domków wykutych w skale kontrastuje z lazurowym Morzem Egejskim, a błękitne kopuły kościołów położonych na wierzchołku wygasłego wulkanu tworzą magiczny klimat.
Bułgaria
Sozopol
Najstarsze miasto nad wybrzeżem Morza Czarnego, z uroczą starówką wyłożoną brukowanymi uliczkami i kamienno-drewnianymi domami z XVIII i XIX w., które tworzą niepowtarzalną romantyczną atmosferę.
Grecja
Zia
Zia na wyspie Kos to urocze górskie miasteczko. Rozciąga się z niego magnetyczny widok na wyspę i okalające je wody. Doskonałe miejsce na romantyczną kolację na tarasie jednej z licznych tawern i obserwowanie zachodzącego słońca.
Grecja
Agios Nikolaos
To klimatyczne miasteczko znajduje się na Krecie. W jego centrum leży jezioro, w którym według mitów kąpieli zażywała bogini Afrodyta. Niesamowita atmosfera miasteczka czyni z niego doskonałe miejsce na romantyczną kolację i spacery.