cap cana wakacje coral travel
CAP CANA

Cap Cana wczasy

Rajskie plaże wysypane jasnym piaskiem, błękitna, przejrzysta woda i tropikalna zieleń – to właśnie Dominikana i jeden z jej najpiękniejszych kurortów turystycznych. Jeśli chcesz zaplanować niezapomniane, karaibskie wakacje Cap Cana sprawdzi się idealnie. Znajdziesz tu ekskluzywne hotele, restauracje oraz najlepsze pola golfowe. Szerokie plaże z łagodnym zejściem do wody pozwalają planować w Cap Cana wakacje dla całej rodziny.


Cap Cana 2023

Przygotowując ofertę Cap Cana 2023, uwzględniliśmy zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Z myślą o Twojej wygodzie proponujemy dogodne połączenia lotnicze oraz komfortowe hotele all inclusive z licznymi atrakcjami i zajęciami rekreacyjno-sportowymi. Już dzisiaj złóż rezerwację, planując w Cap Cana wczasy życia!

Przydatne informacje o Cap Cana

  • POŁOŻENIE: Cap Cana to kurort zlokalizowany we wschodniej części wyspy, w regionie Punta Cana, na Kokosowym Wybrzeżu.
  • WIZA: aby zaplanować wakacje na Cap Cana, nie trzeba starać się o wizę, wystarczy na lotnisku docelowym kupić kartę turysty i przedstawić paszport z co najmniej sześciomiesięcznym okresem ważności.
  • WALUTA: dominikańskie peso, karty kredytowe są akceptowane.
  • JĘZYK: hiszpański, jednak w Cap Cana można porozumiewać się po angielsku.
  • TRANSPORT: taksówki, autobusy oraz samochody. Ruch drogowy prawostronny.
  • ZDROWIE: szczepienia nie są wymagane.
  • NAPIĘCIE: 110 v – wymagany adapter.
  • CZAS: latem -6 godzin w stosunku do polskiego czasu, zimą -5 godzin.
Cap Cana - mapa
Cap Cana - pogoda

Klimat na Cap Cana

Cap Cana leży w strefie klimatu podrównikowego wilgotnego, co wiąże się z występowaniem pory deszczowej od maja do sierpnia oraz od listopada do grudnia. Najwyższe temperatury oraz znaczna wilgotność powietrza utrzymują się od maja do września. Temperatura wody to 27-29 stopni Celsjusza. Na tropikalne wczasy Cap Cana nadaje się przez cały rok!

Regiony na Cap Cana

Cap Cana leży w bliskim sąsiedztwie plaży Juanillo, która zachwyca miękkim piaskiem i fantazyjnie powyginanymi palmami. Blisko stąd do Punta Cana, które obfituje w luksusowe ośrodki, restauracje i sklepy.

Polecane oferty
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty
PARAMETRY WYSZUKIWANIA
Obecnie nie ma oferty spełniającej wszystkie twoje kryteria.
Zmień opcje wyszukiwania aby zobaczyć inne propozycje.