w górę w górę
cap cana wakacje coral travel
CAP CANA

Cap Cana wczasy

Rajskie plaże wysypane jasnym piaskiem, błękitna, przejrzysta woda i tropikalna zieleń – to właśnie Dominikana i jeden z jej najpiękniejszych kurortów turystycznych. Jeśli chcesz zaplanować niezapomniane, karaibskie wakacje Cap Cana sprawdzi się idealnie. Znajdziesz tu ekskluzywne hotele, restauracje oraz najlepsze pola golfowe. Szerokie plaże z łagodnym zejściem do wody pozwalają planować w Cap Cana wakacje dla całej rodziny.


Cap Cana 2020

Przygotowując ofertę Cap Cana 2020, uwzględniliśmy zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Z myślą o Twojej wygodzie proponujemy dogodne połączenia lotnicze oraz komfortowe hotele all inclusive z licznymi atrakcjami i zajęciami rekreacyjno-sportowymi. Już dzisiaj złóż rezerwację, planując w Cap Cana wczasy życia!

Przydatne informacje o Cap Cana

  • POŁOŻENIE: Cap Cana to kurort zlokalizowany we wschodniej części wyspy, w regionie Punta Cana, na Kokosowym Wybrzeżu.
  • WIZA: aby zaplanować wakacje na Cap Cana, nie trzeba starać się o wizę, wystarczy na lotnisku docelowym kupić kartę turysty i przedstawić paszport z co najmniej sześciomiesięcznym okresem ważności.
  • WALUTA: dominikańskie peso, karty kredytowe są akceptowane.
  • JĘZYK: hiszpański, jednak w Cap Cana można porozumiewać się po angielsku.
  • TRANSPORT: taksówki, autobusy oraz samochody. Ruch drogowy prawostronny.
  • ZDROWIE: szczepienia nie są wymagane.
  • NAPIĘCIE: 110 v – wymagany adapter.
  • CZAS: latem -6 godzin w stosunku do polskiego czasu, zimą -5 godzin.
Cap Cana - mapa
Cap Cana - pogoda

Klimat na Cap Cana

Cap Cana leży w strefie klimatu podrównikowego wilgotnego, co wiąże się z występowaniem pory deszczowej od maja do sierpnia oraz od listopada do grudnia. Najwyższe temperatury oraz znaczna wilgotność powietrza utrzymują się od maja do września. Temperatura wody to 27-29 stopni Celsjusza. Na tropikalne wczasy Cap Cana nadaje się przez cały rok!

Regiony na Cap Cana

Cap Cana leży w bliskim sąsiedztwie plaży Juanillo, która zachwyca miękkim piaskiem i fantazyjnie powyginanymi palmami. Blisko stąd do Punta Cana, które obfituje w luksusowe ośrodki, restauracje i sklepy.

Polecane oferty
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty
PARAMETRY WYSZUKIWANA
Obecnie nie ma oferty spełniającej wszystkie twoje kryteria.
Zmień opcje wyszukiwania aby zobaczyć inne propozycje.

Polecane hotele na Cap Canie

Cap Cana to znakomicie rozbudowana baza hotelowa i gastronomiczna. Znajdziesz tu przytulne pokoje z pięknymi widokami otoczone bujną zielenią. W hotelach czekają baseny, restauracje i wszystko czego potrzebujesz, aby zaplanować cudowne wczasy na Cap Cana.