wakacje juan dolio coral travel
JUAN DOLIO

Juan Dolio wczasy

Południowo-wschodnia część Dominikany zachwyca szerokimi, białymi plażami. Ukryte wśród tropikalnych ogrodów i gajów palmowych resorty kuszą malowniczymi bungalowami, basenami oraz niepowtarzalną karaibską atmosferą. Jeśli chcesz zaplanować słoneczne wczasy Juan Dolio sprawdzi się idealnie. To kraina słońca, barwnej rafy koralowej i energetycznych dźwięków merengue. Nie wahaj się - zarezerwuj w Juan Dolio wczasy dla całej rodziny, aby przeżyć wspaniałą przygodę!


Juan Dolio 2023

Dzięki ofercie all inclusive w Juan Dolio wakacje, które zaplanujesz z najbliższymi w Dominikanie, nabiorą znamion luksusu. Z myślą o wygodzie wybraliśmy najlepsze hotele i resorty turystyczne. Dogodne połączenia lotnicze, obsługa według najwyższych standardów i profesjonalna opieka partnerów z lokalnej firmy Blue Travel Partner Service – to nasz sposób na Twoje zadowolenie.

Przydatne informacje o Juan Dolio

  • POŁOŻENIE: ok. 50 km na wschód od Santo Domingo, 12 km na zachód od San Pedro de Macoris.
  • WIZA: nie jest wymagana, zamiast tego trzeba nabyć kartę turystyczną i przedstawić paszport ważny przez cały pobyt w kraju.
  • WALUTA: peso dominikańskie. W wielu kurortach respektowane są płatności dolarami amerykańskimi i euro. Przy wymianie waluty należy zachować kwit.
  • CZAS LOKALNY: -6 godzin latem, -5 godzin zimą w stosunku do polskiego czasu.
  • CZAS PRZELOTU: ok. 11 godzin.
  • SZCZEPIENIA: nie są wymagane.
  • NAPIĘCIE ELEKTRYCZNE: 110 v – wymagany adapter.
  • JĘZYK: hiszpański. Popularny jest też angielski.
  • KOMUNIKACJA: ruch prawostronny. Popularnym sposobem poruszania się po Dominikanie są autobusy, taksówki i samochody. Planując wakacje w Juan Dolio, można wypożyczyć samochód w jednej z lokalnych firm.
Juan Dolio - mapa
Juan Dolio - pogoda

Klimat w Juan Dolio

Jeśli szukasz miejsca na tropikalne wakacje Juan Dolio okaże się znakomitym wyborem, ponieważ w Dominikanie panuje klimat podrównikowy wilgotny. Przez okrągły rok jest tam bardzo gorąco i parno. Nawet pora deszczowa - od maja do sierpnia oraz od listopada do grudnia - nie przeszkadza w plażowaniu, bo opady zazwyczaj są intensywne i krótkotrwałe, a woda nieustannie utrzymuje temperaturę 27-29 stopni.

Regiony w Juan Dolio

Playa Juan Dolio, Villas del Mar czy Playa Real? Każdy znajdzie w tym regionie miejsce idealne dla słonecznego relaksu. Bliskość świetnych klubów golfowych oraz znakomite warunki do nurkowania sprzyjają aktywnym wakacjom. Miłośnicy zwiedzania powinni odwiedzić San Pedro de Marconis. Klimatyczny spacer po historycznej części miasteczka z pewnością dostarczy przyjemnych wrażeń.

Polecane hotele na Juan Dolio

Decydując się na wczasy w Juan Dolio, zyskujesz zameldowanie w najlepszych resortach turystycznych, gdzie wśród bujnej zieleni czekają kompleksy basenów, restauracje, bary, strefy Spa oraz wiele innych wspaniałych udogodnień dla dzieci i dorosłych.

Polecane last minute w Juan Dolio LAST MINUTE

Pod kątem ofert wczasów w Juan Dolio 2022 rok prezentuje się naprawdę świetnie, więc już dzisiaj zarezerwuj wycieczkę dla siebie!