samana peninsula wakacje all inclusive coral travel
SAMANA PENINSULA

Samana Peninsula wczasy

Szukasz ciszy i spokoju na wakacjach? Zarezerwuj na Samana Peninsula wczasy dla siebie oraz swoich najbliższych, a następnie spędź niezapomniany urlop w najdalej wysuniętej na północny-wschód części Dominikany. Otoczone tropikalną zielenią zaciszne zatoczki i piękne piaszczyste plaże porośnięte palmami stworzą idealne warunki do słodkiego lenistwa. Dla osób poszukujących idealnego miejsca na egzotyczne wczasy Samana Peninsula bez wątpienia okaże się świetnym wyborem!


Samana Peninsula 2023

Co roku z myślą o Tobie i Twoich najbliższych przygotowujemy oferty wyjazdów w najpiękniejsze miejsca świata, takie jak Samana Peninsula 2023 rok nie jest wyjątkiem. Do Twojej dyspozycji oddajemy luksusowe ośrodki z przytulnymi bungalowami, pokojami i willami, wyżywienie all inclusive, dogodne połączenia lotnicze. Dbamy też o Twoją wygodę na miejscu, współpracując z profesjonalistami z Blue Travel Partner Service. Wszystko po to, byś mógł spędzić na Samana Peninsula wakacje marzeń.

Przydatne informacje o Samana Peninsula

  • Dokumenty: wymagana karta turystyczna, do nabycia na lotnisku docelowym. Paszport ważny przez cały czas pobytu w Republice Dominikany.
  • Język urzędowy: hiszpański, w resortach i kurortach – angielski.
  • Obowiązująca waluta: dominikańskie peso, w wybranych resortach dolary. Karty kredytowe akceptowane.
  • Szczepienia: brak.
  • Czas lokalny: zimą -5 godzin, latem -6 godzin w stosunku do czasu w Polsce.
  • Czas przelotu: ok. 11 godzin.
  • Komunikacja i środki transportu: autobusy, taksówki i samochody. Obowiązuje ruch prawostronny.
  • Napięcie: 110 v, kontakty typu amerykańskiego, wymagany jest adapter, w wielu hotelach można wypożyczyć w recepcji.
Samana Peninsula - mapa
Samana Peninsula - pogoda

Klimat na Samana Peninsula

Klimat na Samana Peninsula

Jeśli planujesz tropikalne i słoneczne wakacje Samana Peninsula będzie idealnym miejscem za sprawą klimatu podrównikowego wilgotnego i wysokich temperatur (ponad 30 stopni). Pora deszczowa na Dominikanie występuje od maja do sierpnia oraz od listopada do grudnia. Na miejscu jest wtedy najgoręcej i parno, ale po intensywnym deszczu szybko wraca słońce, a woda się nie wychładza i ma temperaturę w granicach 27-29 stopni.

Polecane hotele na Samana Peninsula

Wakacje na Samana Peninsula na pewno będą udane, ponieważ na miejscu czekają na Ciebie komfortowe hotele z najnowocześniejszymi udogodnieniami.

Polecane last minute na Samana PeninsulaLAST MINUTE

Zapoznaj się z ofertą last minute i zarezerwuj wczasy na Samana Peninsula. To esencja tropikalnego raju!