Wakacje Malediwy Coral Travel
DHAALU ATOLL

Dhaalu Atoll wczasy

Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie udać się na wakacje Dhaalu Atoll to jeden z najbardziej atrakcyjnych kierunków wartych uwagi. Atol należy do Malediwów, a w jego obrębie znajduje się ponad 50 wysp, z których tylko kilka jest zamieszkałych. Region słynie przede wszystkim z wyjątkowej fauny i flory – niesamowite plaże i lazurowa woda tworzą doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Na wysepkach są też cenne zabytki takie jak np. pozostałości po buddyjskich świątyniach, dlatego w Dhaalu Atoll wczasy mogą być na tyle urozmaicone, by zadowolić zarówno osoby lubiące aktywne spędzanie czasu, jak i zwolenników leniwego wypoczynku na rajskich plażach.


Dhaalu Atoll 2019

Kompletując ofertę Dhaalu Atoll 2019, przyjęliśmy za priorytet zapewnienie Ci komfortowego i beztroskiego urlopu na bajecznych Malediwach. W takiej części świata jak Dhaalu Atoll wakacje organizujemy w hotelach o wysokim standardzie, z łatwym dostępem do plaż i widokiem na lazurowe wybrzeże. Egzotyczne krajobrazy i tropikalny klimat są dodatkową gwarancją udanego pobytu.

Przydatne informacje o Dhaalu Atoll

  • Waluta: rupia malediwska.
  • Bezpieczeństwo: Malediwy to bardzo bezpieczny region.
  • Transport na miejscu: między wyspami można przemieszczać się samolotem lub łodziami.
  • Język: malediwski, w hotelach i innych obiektach turystycznych personel zna również angielski.
Dhaalu Atoll - mapa
Dhaalu Atoll - pogoda

Klimat w Dhaalu Atoll

Przyjeżdżających na wczasy Dhaalu Atoll wita słoneczną pogodą. Tutejszy klimat charakteryzuje się wysokimi temperaturami, które utrzymują się na poziomie ok. 30 stopni w trakcie wszystkich miesięcy, przy czym temperatura wody wynosi ok. 27 stopni.

Regiony w Dhaalu Atoll

W obrębie atolu leży ponad 50 małych wysepek, jednak większość z nich jest bezludna. Wybierając się na wczasy w Dhaalu Atoll, powinieneś przygotować się na częste wycieczki łodziami, które stanowią podstawowy, lokalny środek transportu.

Polecane hotele w Dhaalu Atoll

Hotele na Malediwach należą do jednych z najpopularniejszych na świecie ze względu na zachwycające warunki przyrody.

Polecane last minute w Dhaalu AtollLAST MINUTE

Dostępność wycieczek last minute zazwyczaj szybko ulega zmianom, dlatego osoby, które chcą spędzić wakacje w Dhaalu Atoll powinny na bieżąco zapoznawać się z informacjami publikowanymi na naszej stronie internetowej.