Wakacje Malediwy Coral Travel
FAAFU ATOLL

Faafu Atoll wczasy

W Faafu Atoll wakacje upłyną Ci na uprawianiu sportów wodnych, a także na odpoczynku na szerokich, złotych plażach cieszących się opinią jednych z najpiękniejszych na całym świecie. Do atolu należy ponad 20 wysp, z czego tylko kilka jest zamieszkałych i przystosowanych do celów turystycznych. Dla osób pragnących wyjechać przede wszystkim na w pełni relaksujące, spokojne wczasy Faafu Atoll z pewnością będzie doskonałym wyborem.


Faafu Atoll 2022

W katalogu Faafu Atoll 2022 znajdziesz wyjątkowe opcje gwarantujące udany urlop. W tak malowniczej lokalizacji, jaką stanowi Faafu Atoll wczasy zostaną zorganizowane w luksusowych hotelach oferujących pakiet usług dodatkowych. Klienci chętnie korzystają m.in. z różnego typu zabiegów w hotelowych centrach SPA – masaże i rytuały kosmetyczne przeprowadzane są przez wykwalifikowany personel posiadający dostęp do kosmetyków bazujących na naturalnych, lokalnych składnikach. Jeśli więc wybierzesz na najbliższe wakacje Faafu Atoll, warto zdecydować się na zakup jednej z naszych wycieczek i być pewnym komfortowego pobytu.

Przydatne informacje o Faafu Atoll

  • Obowiązujący język: malediwski.
  • Dodatkowy język: angielski.
  • Waluta: rupia malediwska (MVR).
  • Szczepienia: nie są konieczne, należy jednak zastanowić się nad pakietem szczepień zalecanych.
  • Transport między wyspami: łodzie, samoloty.
  • Główne potrawy lokalnej kuchni: ryby i owoce morza.
  • Pamiątki: biżuteria, kolorowe ubrania.
Faafu Atoll - mapa
Faafu Atoll - pogoda

Klimat w Faafu Atoll

Najlepszy termin na wczasy w Faafu Atoll to zima i wiosna, kiedy temperatura jest optymalna, a opady deszczu niewielkie. Woda przez cały rok jest ciepła – jej temperatura wynosi ok. 25 stopni Celsjusza.

Regiony w Faafu Atoll

Faafu Atoll składa się z ok. 20 wysp, między którymi najlepiej przemieszczać się za pomocą łodzi. Wysepki są niewielkie, można je poznać podczas jednodniowych spacerów.

Polecane hotele w Faafu Atoll

Wakacje w Faafu Atoll zawsze organizujemy w luksusowych hotelach tuż przy plaży i z wieloma usługami dodatkowymi (m.in. SPA, strefy sportowe).

Polecane last minute w Faafu AtollLAST MINUTE

Malediwy to lubiany kierunek turystyczny, dlatego warto zaplanować wakacje z wyprzedzeniem. Stale aktualizujemy jednak ofertę last minute, charakteryzującą się atrakcyjnymi warunkami cenowymi.