Gaafu Alifu Atol wczasy

Zastawiasz się nad wyjazdem na Malediwy? Wakacje na Gaafu Alifu Atol stanowią doskonały pomysł na spędzenie urlopu. Niezwykle urokliwa wyspa wyróżnia się przepięknym krajobrazem, który tworzą: kilometry piaszczystych plaż, domki na balach, lasy tropikalne oraz palmy. Panują tu doskonałe warunki do nurkowania bądź uprawiania sportów wodnych. Oferta Gaafu Alifu Atol 2022 polecana jest zarówno osobom szukającym spokoju, relaksu, jak i fanom mocnych wrażeń.


Gaafu Alifu Atol 2022

Skoro interesuje Cię Gaafu Alifu Atol wczasy zorganizuj w naszym biurze. Zapewniamy nie tylko komfortowe warunki pobytu, ale również wiele atrakcji i ciekawych wycieczek. Na wyspie można podziwiać m.in. wiele miejsc sacrum, takich jak buddyjskie kapliczki czy zabytkowe meczety. Warto odwiedzić także pobliskie miasta, np. Fuvammulah, Thinadhoo.

Przydatne informacje o Gaafu Alifu Atol 2022

  • Obowiązująca waluta: rupia malediwska.
  • Kontynent: Azja
  • Zasady związane z przekraczaniem granicy: aby spędzić wczasy na Gaafu Alifu Atol, musisz mieć ważny paszport.
  • Geografia: atol na Malediwach.
  • Lot: około 10 godz.
  • Dominujące wyznanie: islam (większość mieszkańców należy do odłamu sunnitów).
  • Czas: plus 4 godz. w stosunku do czasu w Polsce.
  • Język: malediwski, jednak w kurortach turystycznych bez obaw porozumiesz się również w języku angielskim.
  • Państwo: Malediwy.
Gaafu Alifu Atoll - mapa
Gaafu Alifu Atoll - pogoda

Klimat na Gaafu Alifu Atol

W rejonie atolu panuje klimat równikowy. Charakteryzuje się on wysokimi temperaturami i dużą wilgotnością powietrza – średnie roczne opady oscylują w granicach 2,5 tys. mm. Jeśli chcesz polecieć na Gaafu Alifu Atol wakacje możesz bez problemu planować o każdej porze roku.

Regiony w Gaafu Alifu Atol

Turyści koncentrują się przeważnie w centralnej części atolu, którą wypełniają liczne punkty gastronomiczne i hotelowe.

Polecane hotele na Gaafu Alifu Atol

Zakładając, że pragniesz spędzić wymarzone wczasy Gaafu Alifu Atol z pewnością Ci się spodoba. Rozbudowane zaplecze hotelowe oraz szereg okolicznych atrakcji co roku zadowalają tysiące turystów.

Polecana Last Minute na Gaafu Alifu AtolLAST MINUTE

Jeśli zależy Ci na znalezieniu wyjątkowej oferty na wakacje Gaafu Alifu Atol okaże się strzałem w dziesiątkę. Skontaktuj się, przedstawimy Ci szczegóły dotyczące wyjazdu.