Haa Alif Atoll wczasy

Turystów planujących w tym roku wyjazd na egzotyczne wczasy Haa Alif Atoll z pewnością zachwyci bujną, egzotyczną przyrodą i imponującymi krajobrazami. Atol stanowi jedną z trzech największych jednostek administracyjnych na Malediwach, a w jego granicach mieści się ponad 40 wysp, które w większości nie są zamieszkane. W Haa Alif Atoll wakacje możesz spędzić w sposób aktywny – na zwiedzaniu okolicznych wysepek lub uprawianiu sportów wodnych. Warto też odwiedzić miejsca sakralne o dużej wartości historycznej dla Malediwów.


Haa Alif Atoll 2022

Wycieczki w ramach oferty Haa Alif Atoll 2022 przygotowaliśmy z myślą o klientach chcących wybrać się w daleką, pełną niespodzianek podróż. Hotele na Malediwach charakteryzują się profesjonalną obsługą gości oraz gwarantują możliwość relaksowania się w basenach, strefach SPA czy obiektach sportowych. W Haa Alif Atoll wczasy spodobają się również rodzinom z dziećmi, które będą mogły spędzać wolny czas podczas zabaw z animatorami, chociaż największą atrakcją dla najmłodszych turystów są rozległe plaże.

Przydatne informacje o Haa Alif Atoll

  • Transport drogowy: samochodem można poruszać się wyłącznie po obszarach miejskich (np. w stolicy). Wyspy na Malediwach są niewielkie, można je poznać podczas jednego spaceru.
  • Języki: malediwski (oficjalny), angielski (używany w kurortach).
  • Waluta: MVR (rupia malediwska).
  • Zdrowie: brak szczepień obowiązkowych, zaleca się picie wody butelkowanej.
Haa Alif Atoll - mapa
Haa Alif Atoll - pogoda

Klimat w Haa Alif Atoll

Jeśli chcesz wyjechać na tropikalne wakacje Haa Alif Atoll to idealne miejsce. Temperatury przez cały rok wynoszą ok. 30 stopni Celsjusza, woda również jest wyjątkowo ciepła. Najlepiej zaplanować urlop na zimę i wczesną wiosnę.

Regiony w Haa Alif Atoll

Atol składa się z ponad 40 wysepek, z czego większość jest niezamieszkała. Stolicę atolu stanowi Dhidhdhoo.

Polecane hotele w Haa Alif Atoll

Sektor turystyczny na Malediwach jest silnie rozwinięty, w związku z czym wakacje w Haa Alif Atoll najczęściej organizujemy w luksusowych hotelach, z opcją all inclusive.

Polecane last minute w Haa Alif AtollLAST MINUTE

Na wczasy w Haa Alif Atoll można zdecydować się w dowolnej porze roku, dlatego wycieczki last minute cieszą się ogromną popularnością.