Lhaviyani Atoll wczasy

Wakacje na Lhaviyani Atoll są coraz chętniej wybieranym kierunkiem. Wyspa polecana jest szzególnie osobom szukającym relaksu i kameralnej atmosfery. Kontakt z tropikalną roślinnością, odpoczynek w cieniu palm i piękne widoki – tak wygląda urlop na Malediwach. Oferta Lhaviyani Atoll 2018 stanowi również doskonałą propozycję dla miłośników nurkowania. Ocean Indyjski zaskakuje bogactwem podwodnego świata.


Lhaviyani Atoll 2018

Jeśli szykujesz się do wyjazdu na Lhaviyani Atoll wczasy na długo zapadną Ci w pamięć. Malownicza okolica to istny raj turystyczny. W rejonie znajduje się wiele zabytków pochodzących z czasów dynastii Didi. Na terenie można również dostrzec ślady wpływów Portugalczyków i Holendrów. Turyści odwiedzają także miejscowości na sąsiednich atolach, m.in. Ungoofaaru i Kulhudhuffushi.

Przydatne informacje o Lhaviyani Atoll

Kontynent: Azja.

Język: malediwski.

Używana waluta: rupia malediwska.

Strefa czasowa: + 4 godz., porównując do czasu w Polsce.

Państwo: Malediwy.

Przepisy dotyczące przekraczania granicy: aby przeżyć niesamowite wczasy na Lhaviyani Atoll, konieczny jest aktualny paszport.

Geografia: atol znajdujący się na Malediwach.

Wyznanie: dominującą religią jest islam.

Lot: około 10 godz.

Lhaviyani Atoll - mapa
Lhaviyani Atoll - pogoda

Klimat na Lhaviyani Atoll

Na terenie atolu występuje klimat równikowy. Charakterystycznymi elementami tutejszej pogody są wysokie temperatury roczne i wilgotne powietrze. Zakładając, że wybierzesz Lhaviyani Atoll wakacje możesz planować niezależnie od pory roku.

Regiony na Lhaviyani Atoll

Za jeden z popularniejszych ośrodków turystycznych na atolu uchodzi wyspa Naifaru, która jednocześnie jest stolicą archipelagu Lhaviyani.

Polecane hotele na Lhaviyani Atoll

Jeżeli zdecydujesz się na egzotyczne wczasy Lhaviyani Atoll zaskoczy Cię rozbudowaną bazą hotelową oraz gastronomiczną.

Polecane Last Minute na Lhaviyani Atoll LAST MINUTE

Skoro interesują Cię niezapomniane wakacje Lhaviyani Atoll będzie doskonałą okazją do błogiego lenistwa lub bardziej aktywnego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego w celu poznania szczegółów oferty.