Meemu Atoll wczasy

Malediwy są uważane za jeden z najbardziej zachwycających obszarów świata, dlatego dla turystów chcących zorganizować wyjazd na tropikalne wakacje Meemu Atoll jest bardzo dobrym celem podróży. Można tutaj uprawiać nurkowanie czy windsurfing, a białe plaże zachęcają do kąpieli słonecznych i morskich. W takim regionie jak Meemu Atoll wczasy okażą się więc wspaniałą życiową przygodą, pełną różnego typu aktywności – sportu, zwiedzania (np. zatopionego u wybrzeży wraku statku) i pływania w lazurowej wodzie Oceanu Indyjskiego. Kolejnym atutem tej części globu jest słoneczna pogoda, dzięki czemu wakacje w Meemu Atoll będą udane bez względu na porę roku.


Meemu Atoll 2022

W ofercie wakacyjnej Meemu Atoll 2022 znajdują się propozycje nie tylko dla par i grup znajomych, ale też dla rodzin z dziećmi. Na wyspach w obrębie atolu możesz odwiedzić kilka luksusowych apartamentów, a tutejsze hotele gwarantują liczne dodatkowe usługi, takie jak SPA czy dostęp do basenów. W Meemu Atoll wakacje spodobają się także najmłodszym turystom – dzieci są zachwycone egzotycznymi krajobrazami. Polecamy również zakup opcji all inclusive, dzięki której zyskasz kolejne udogodnienia i cały pobyt przebiegnie w pełni komfortowo.

Przydatne informacje o Meemu Atoll

  • Liczba ludności w atolu Meemu: ok. 4700 mieszkańców.
  • Stolica: Muli.
  • Liczba wysp: 33 (w większości niezamieszkałe).
  • Najpopularniejsze sporty wodne: nurkowanie, windsurfing, żeglarstwo.
  • Języki: angielski (w kurortach), malediwski (urzędowy).
Meemu Atoll - mapa
Meemu Atoll - pogoda

Klimat w Meemu Atoll

Klientom, którzy zdecydują, że Malediwy to najlepszy kierunek na najbliższe wczasy Meemu Atoll ma do zaoferowania słoneczną pogodę i ciepłą wodę przez cały rok. Temperatury powietrza utrzymują się na poziomie ok. 30 stopni podczas wszystkich miesięcy, chociaż najpopularniejszymi terminami wycieczek są zima i wiosna.

Regiony w Meemu Atoll

Atol składa się z ponad 30 niewielkich wysepek charakteryzujących się białymi, piaszczystymi plażami.

Polecane hotele w Meemu Atoll

Wczasy w Meemu Atoll organizujemy w wysokiej klasy hotelach, często zapewniających obsługę all inclusive.

Polecane last minute w Meemu AtollLAST MINUTE

Jeśli nie zaplanowałeś jeszcze wakacji, a niebawem rozpoczyna się Twój urlop Malediwy to dobry cel wyjazdu. W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z ofertami last minute na Meemu Atoll przygotowanych przez nasze biuro podróży.