Noonu Atoll wczasy

Zanurz się w niezwykłej atmosferze Malediwów, planując na Noonu Atoll wczasy w ekskluzywnych warunkach. Przejrzysta błękitna woda kusi, by się w niej zanurzyć, wysypane białym piaskiem plaże zachęcają do długich spacerów i słodkiego relaksu, a położone przy nich wille zapewniają wszelkie luksusy. To wszystko sprawia, że na rajskie wakacje Noonu Atoll jest idealnym miejscem.


Noonu Atoll 2022

Zaplanuj na Noonu Atoll wakacje z rodziną, romantyczną podróż poślubną lub wczasy z przyjaciółmi. Ekskluzywne ośrodki, dogodne połączenia lotnicze oraz transfery, opieka partnerów z firm lokalnych to korzystna formuła all inclusive, dzięki której wszystko, co potrzebne do udanego wypoczynku, będzie do Twojej dyspozycji. Dzięki wyjazdom na Noonu Atoll 2022 rok zapamiętasz jako czas spełniania podróżniczych marzeń.

Przydatne informacje o Noonu Atoll

  • WIZA: niewymagana, wymagany paszport i bilet powrotny.
  • TRANSPORT: między wyspami kursują łodzie i hydroplany.
  • CZAS LOTU: 12-13 godzin plus transfer na wyspę ok.40 minut.
  • STREFA CZASOWA:  do czasu polskiego należy dodać cztery godziny.
  • WALUTA: rupia malediwska.
  • JĘZYK: malediwski, w ośrodkach można porozumieć się po angielsku.
  • ZDROWIE: szczepienia nie są wymagane.
Noonu Atoll - mapa
Noonu Atoll - pogoda

Klimat na Noonu Atoll

Na Malediwach panuje klimat równikowy wybitnie wilgotny, dlatego jeśli szuka się gorącego i słonecznego miejsca na wczasy Noonu Atoll sprawdzi się idealnie. Urlop w tym regionie najlepiej planować w miesiącach od listopada do kwietnia. 

Regiony na Noonu Atoll

Atol Noonu tworzy siedemdziesiąt jeden wysepek, z których trzynaście jest zamieszkałych, a zaledwie kilka zaadaptowano na luksusowe ośrodki. Stolica atolu to Manadathoo.

Polecane hotele na Noonu Atoll

Twoje wakacje na Noonu Atoll upłyną w atmosferze luksusu. Do dyspozycji gości pozostają przytulne wille lub bungalowy przy oceanie, często z prywatnym basenem lub zejściem do laguny.

Polecane last minute na Noonu AtollLAST MINUTE

Jeśli marzysz, by spędzić wczasy na Nonnu Atoll i rajskich Malediwach, zapoznaj się z naszą ofertą last minute i sprawdź, co ciekawego przygotowaliśmy dla miłośników egzotyki.