North Male Atoll wczasy

Malediwy od lat przyciągają rzesze turystów. Wczasy na North Male Atoll zachwycają nie tylko pięknym krajobrazem, ale również bogatą historią z widocznymi wpływami portugalskimi, holenderskimi, brytyjskimi. Jeśli pragniesz przeżyć bajeczne wakacje North Male Atoll oczaruje Cię piaszczystymi plażami, lazurową wodą i tropikalną roślinnością.


North Male Atoll 2018

Okolica sprzyja uprawianiu sportów wodnych oraz nurkowaniu. Zakładając, że chcesz spędzić fascynujące wczasy North Male Atoll zauroczy Cię wyjątkowymi zabytkami. Na uwagę zasługują liczne kapliczki buddyjskie i meczety. Można także skorzystać z wycieczek do pobliskich miejscowości, np. Thinadhoo lub Fuvammulah. North Male Atoll 2018 wyróżnia się również smaczną kuchnią. W lokalnych barach spróbujesz potraw ze świeżych i dobrze przyprawionych owoców morza.

Przydatne informacje o North Male Atoll

  • Geografia: wyspa na Malediwach, położona nad Oceanem Indyjskim.
  • Długość lotu: około 10 godz.
  • Państwo: Malediwy.
  • Język: malediwski, ale w kurortach turystycznych używa się też angielskiego.
  • Waluta: rupia malediwska.
North Male Atoll - mapa
North Male Atoll - pogoda

Klimat na North Male Atoll

Na wyspie panuje klimat równikowy wilgotny (najmniej opadów notuje się między styczniem i kwietniem). Wysokie temperatury są stałym elementem pogody. Jeżeli chcesz polecieć na North Male Atoll wczasy możesz planować o dowolnej porze.

Regiony na North Male Atoll

Turyści koncentrują się w centralnej części wyspy. Nic w tym dziwnego. Na miejscu można znaleźć liczne punkty gastronomiczne, w których serwowane są lokalne specjały.

Polecane hotele na North Male Atoll

Skoro wyjeżdżasz na North Male Atoll wakacje spędzisz w renomowanych hotelach, które wyróżniają się wysokim standardem.

Polecane Last Minute na North Male AtollLAST MINUTE

Tegoroczna oferta dostosowana jest do potrzeb wymagających turystów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami.