South Ari Atoll wczasy

Jeśli marzysz o błogim wypoczynku i chciałbyś zaplanować na Malediwach niezapomniane wczasy South Ari Atoll okaże się idealną lokalizacją. Rajskie wysepki rozsiane po Oceanie Indyjskim zachwycają bielą piaszczystych plaż, zielenią rozkołysanych palm i tęczowymi rafami koralowymi. Komfortowe hotele pozwalają spędzić na South Ari Atoll wakacje ekskluzywne, pełne niezwykłych rozrywek i atrakcji.


South Ari Atoll 2018

Romantyczny wyjazd tylko we dwoje, podróż poślubna albo rodzinne wakacje South Ari Atoll sprawdzi się w każdym wypadku, więc już dziś zapoznaj się z naszą aktualną propozycją wypoczynku na Malediwach. Z myślą o Tobie i Twoich najbliższych wybraliśmy ośrodki na najpiękniejszych wyspach Południowego Atolu Ari oraz dogodne połączenia lotnicze. Zarezerwuj pobyt na South Ari Atoll 2018 czyniąc rokiem wyjątkowych wakacji.

Przydatne informacje o South Ari Atoll

  • Położenie: wysepki tworzące South Ari Atoll zlokalizowane są ok. 30 minut lotu od Male.
  • Wiza i inne dokumenty: wiza nie jest wymagana, przedstawić trzeba paszport z półrocznym terminem ważności oraz bilet powrotny.
  • Obowiązujący język: dhivehi (malediwski), powszechny jest angielski.
  • Waluta: rupia malediwska
  • Komunikacja na miejscu: transport między wysepkami odbywa się z użyciem hydroplanów i łodzi.
  • Strefa czasowa: UTC+5, czyli +4 godz. w stosunku do czasu w Polsce.
  • Lot: przelot trwa ok. 12 godzin.
South Ari Atoll - mapa
South Ari Atoll - pogoda

Klimat na South Ari Atoll

Na South Ari Atoll wczasy na pewno będą słoneczne i upalne, bo panujący tam klimat równikowy wilgotny przynosi temperatury przekraczające 30 stopni. Pora sucha, czyli okres od grudnia do kwietnia, jest uznawany za optymalny czas na wypoczynek na Malediwach, ale w rzeczywistości to piękne miejsce można odwiedzać przez cały rok.

Regiony na South Ari Atoll

South Ari Atoll to 49 wysp i wysepek, z których nie wszystkie są zamieszkane. Najważniejszym ośrodkiem okręgu jest Mahibadhoo. Rangalifinolhu, Fenfushi czy Dhidhdhoofinolhu - to tylko niektóre z małych, turystycznych rajów!

Polecane hotele na South Ari Atoll

Wakacje na South Ari Atoll dają gwarancję zameldowania w luksusowych ośrodkach turystycznych, które leżą przy malowniczych plażach i zapewniają liczne udogodnienia. Restauracje, korty tenisowe, baseny, strefy SPA – na miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do znakomitego wypoczynku!

Polecane last minute na South Ari AtollLAST MINUTE

Wczasy na South Ari Atoll w dobrej cenie? Zapoznaj się z naszą ofertą last minute, by zarezerwować wyjazd dla siebie i swoich najbliższych.