South Ari Atoll wczasy

Jeśli marzysz o błogim wypoczynku i chciałbyś zaplanować na Malediwach niezapomniane wczasy South Ari Atoll okaże się idealną lokalizacją. Rajskie wysepki rozsiane po Oceanie Indyjskim zachwycają bielą piaszczystych plaż, zielenią rozkołysanych palm i tęczowymi rafami koralowymi. Komfortowe hotele pozwalają spędzić na South Ari Atoll wakacje ekskluzywne, pełne niezwykłych rozrywek i atrakcji.


South Ari Atoll 2022

Romantyczny wyjazd tylko we dwoje, podróż poślubna albo rodzinne wakacje South Ari Atoll sprawdzi się w każdym wypadku, więc już dziś zapoznaj się z naszą aktualną propozycją wypoczynku na Malediwach. Z myślą o Tobie i Twoich najbliższych wybraliśmy ośrodki na najpiękniejszych wyspach Południowego Atolu Ari oraz dogodne połączenia lotnicze. Zarezerwuj pobyt na South Ari Atoll 2022 czyniąc rokiem wyjątkowych wakacji.

Przydatne informacje o South Ari Atoll

  • Położenie: wysepki tworzące South Ari Atoll zlokalizowane są ok. 30 minut lotu od Male.
  • Wiza i inne dokumenty: wiza nie jest wymagana, przedstawić trzeba paszport z półrocznym terminem ważności oraz bilet powrotny.
  • Obowiązujący język: dhivehi (malediwski), powszechny jest angielski.
  • Waluta: rupia malediwska
  • Komunikacja na miejscu: transport między wysepkami odbywa się z użyciem hydroplanów i łodzi.
  • Strefa czasowa: UTC+5, czyli +4 godz. w stosunku do czasu w Polsce.
  • Lot: przelot trwa ok. 12 godzin.
South Ari Atoll - mapa
South Ari Atoll - pogoda

Klimat na South Ari Atoll

Na South Ari Atoll wczasy na pewno będą słoneczne i upalne, bo panujący tam klimat równikowy wilgotny przynosi temperatury przekraczające 30 stopni. Pora sucha, czyli okres od grudnia do kwietnia, jest uznawany za optymalny czas na wypoczynek na Malediwach, ale w rzeczywistości to piękne miejsce można odwiedzać przez cały rok.

Regiony na South Ari Atoll

South Ari Atoll to 49 wysp i wysepek, z których nie wszystkie są zamieszkane. Najważniejszym ośrodkiem okręgu jest Mahibadhoo. Rangalifinolhu, Fenfushi czy Dhidhdhoofinolhu - to tylko niektóre z małych, turystycznych rajów!

Polecane oferty
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty
PARAMETRY WYSZUKIWANIA
Obecnie nie ma oferty spełniającej wszystkie twoje kryteria.
Zmień opcje wyszukiwania aby zobaczyć inne propozycje.

Polecane hotele na South Ari Atoll

Wakacje na South Ari Atoll dają gwarancję zameldowania w luksusowych ośrodkach turystycznych, które leżą przy malowniczych plażach i zapewniają liczne udogodnienia. Restauracje, korty tenisowe, baseny, strefy SPA – na miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do znakomitego wypoczynku!

Polecane last minute na South Ari AtollLAST MINUTE

Wczasy na South Ari Atoll w dobrej cenie? Zapoznaj się z naszą ofertą last minute, by zarezerwować wyjazd dla siebie i swoich najbliższych.